> Wydarzenia

Masz informację o aktualnościach i wydarzeniach niekomercyjnych w Warszawie i okolicach? Napisz do nas na adres reklamawarszawa@gmail.com a my je opublikujemy w naszym Portalu.

Wydarzenia niekomercyjne (kulturalne, charytatywne, wolne od opłat itd.) zamieszczane są bezpłatnie.

Wydarzenia komercyjne (imprezy zamknięte, imprezy okolicznościowe, płatne) mogą zamieszczać tylko firmy, które mają wykupiony w naszych Portalach jeden z wpisów płatnych.

Spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim w Wilanowskiej Bibliotece Publicznej
    10-10-2021   Wilanów
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wilanów

W czwartek 14 października 2021 roku, o godzinie 18:30, Biblioteka Publiczna na Wilanowie, przy ulicy Kolegiackiej 3 serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim.

w Bibliotece przy ulicy Kolegiackiej 3, porozmawiamy z Jakubem Małeckim autorem powieści obyczajowych i fantastycznych, opowiadań oraz tłumaczem. Laureatem wielu nagród, stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Jakub Małecki pisze książki dziejące się szczególnie na granicy rzeczywistości i snu, a zarazem niezwykle życiowe. Podczas spotkania będziemy dyskutować o tym skąd u autora ciekawość niewielkimi elementami rzeczywistości i dyskusyjnymi bohaterami. Czemu stosuje realizm magiczny oraz czy praca tłumacza oddziałuje na jego kierunek prac.

Przeciętni ludzie i ich wyjątkowe historie. Niewielkie miasteczka, duże miasta a w nich życie, które każe zatrzymać się i popatrzeć na świat z zupełnie innej strony. Powieści snute emocjami i tworzone z pozycji doświadczonych i inteligentnych osób. Przeszłość, która wciąż wraca i łączy się z teraźniejszością - takie prace pisze Jakub Małecki.

Spotkanie realizowane jest we współpracy z Instytutem Książki.

14.10.2021 (czwartek)
Godzina 18:30
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów

XI Powsiński Dzień Dyni
    10-10-2021   Wilanów
    Źródło: Informacja z Centrum Kultury Wilanów

W niedzielę 10 października od godziny 08:00 do godziny 14:00 w plenerach Domu Pracy Twórczej w Powsinie, przy ulicy Ptysiowej 3 odbędzie się XI Powsiński Dzień Dyni, na który zaprasza Centrum Kultury Wilanów.

W planie wydarzenia wiele zabaw i niespodzianek dla dzieci oraz dorosłych, w tym spektakl teatralny, o godzinie 11.30, warsztaty i stoiska z rzemiosłem, dyniowe niespodzianki, ciepła zupa dla wszystkich, a o godzinie 13.00 odbędzie się występ Wilanowskiej Orkiestry Dętej pod kierunkiem Łukasza Gallasa.

Obecnym wydarzeniem przyłączamy się do Międzynarodowego Dnia Bez Elektrośmieci, który corocznie świętujemy 13 października. Wspólnie z ElektroEko zrealizujemy zbiórkę elektronicznych odrzutów, w zamian dając Państwu dynie. Ilość dyń jest ograniczona!

Dodatkowo Parafialny Zespół Caritas realizował będzie zbiórkę używanej odzieży. Apelujemy o dostarczanie czystych koców, pościeli oraz ubrań.

Serdecznie zapraszamy!

10.10.2021 (niedziela)
Od godziny 8:00
Plenery Domu Pracy Twórczej w Powsinie
Ulica Ptysiowej 3
Wstęp wolny!

Dama z Wiertarką – Warsztaty Stolarskie Dla Pań w Wilanowie
    10-10-2021   Wilanów
    Źródło: Informacja z Centrum Kultury Wilanów

W środę 13 października 2021 roku, od godziny 18:15 do godziny 20:15 oraz w czwartek 14 października 2021 roku od godziny 19:00 do godziny 21:00 Centrum Kultury Wilanów zaprasza do swoich oddziałów na warsztaty stolarskie dla Pań pod nazwą "Dama z Wiertarką".

Zapraszamy serdecznie wszystkie Kobiety, uwielbiające majsterkowanie, na stałe, odbywające się raz w miesiącu warsztaty stolarskie. Wykonamy wyjątkowe i funkcjonalne elementy z drewna, a przy tym szkolić będziemy abstrakcyjne myślenie, zmysł techniczny oraz zdolności ręczne.

Warsztaty odbędą się:

 • 13 października w CKW Alto Wilanów przy alei Rzeczypospolitej 14
 • 14 października w CKW na Zawadach, na Placu Vogla

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Bykowska-Giler. Koszt warsztatów wynosi 80 złotych od osoby (płatność w dniach poprzedzających warsztaty do 12 października)

Zapisy na warsztaty przyjmujemy w placówkach Centrum Kultury Wilanów. Liczba miejsc jest ograniczona.

Dyskusyjny Klub Książki w Wesołej
    09-10-2021   Wesoła
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wesoła

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wesoła serdecznie zaprasza na dwa spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Październiku.

12 października 2021 roku, we wtorek będziemy rozmawiać o książce „Piąty wymiar” Martina Vopěnka, a we wtorek 26 października również o godzinie 10:30, porozmawiamy o książce „Trzynasta opowieść” Diane Setterfield.

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki odbywają się na platformie ZOOM.

Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wesoła

Wystawa “Drzewa” w Bibliotece w Wesołej
    09-10-2021   Wesoła
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wesoła

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wesoła serdecznie zaprasza do oglądania wystawy pod nazwą "Drzewa". Wystawę można oglądać przez cały październik.

Jaką funkcję mają drzewa w istnieniu człowieka, kto otrzymuje w nich schronienie? Ile lat mają najstarsze drzewa i ciekawe co mogłyby nam przedstawić, gdyby potrafiły rozmawiać?

Wystawa jest opracowana na bazie książki Piotra Sochy i Wojciecha Grajkowskiego "Drzewa", wydawnictwa Dwie Siostry.

Pokazowy mecz piłki ręcznej w Wesołej
    09-10-2021   Wesoła
    Źródło: Informacja z Urzędu Dzielnicy Wesoła

10 października 2021 roku w niedzielę, o godzinie 12:00, serdecznie zapraszamy do hali sportowej w Szkole Podstawowej numer 385 przy ulicy Klimatycznej 1 w Dzielnicy Wesoła na pokazowy mecz piłki ręcznej.

Wystąpi żeński zespół piłki ręcznej WKPR Wesoła oraz zespoły młodzieżowe piłki ręcznej Akademii Sportu Wesoła.

Na wszystkich przybyłych mieszkańców Wesołej oczekiwać będą konkursy, atrakcje i nagrody.

10.10.2021 (niedziela)
Godzina 12:00
Szkoła Podstawowa nr 385
Ulica Klimatyczna 1
Liczba miejsc ograniczona!

Zaułki wyobraźni - Wystawa w OKD Wesoła
    09-10-2021   Wesoła
    Źródło: Informacja z Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła

Do piątku, 29 października 2021 roku, w Ośrodku Działań Twórczych "Pogodna", przy ulicy Jana Pawła II w Wesołej, można oglądać wystawę pod tytułem "Zaułki wyobraźni", której autorką jest Katarzyna Cybulska-Felińska.

Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 9 października 2021 roku, o godzinie 18:00.

Obrazy pokazywane na wystawie są wynikiem trzyletniego eksperymentowania autorki z nową techniką "pouring-u" oraz łączenia go z pozostałymi technikami. Podstawową inspiracją prac jest natura w pełnym tego pojęcia znaczeniu. Nie jest to dokładne jej powielenie czy realistyczny obraz, ale raczej jej refleksy, odzwierciedlenia w fantazji autorki. Czasem są to wyobrażenia bardzo przyjemne, o kolorowej jaskrawej palecie, a czasem bardziej ponure, o niskiej palecie kolorów.

W wybranych obrazach znajdziemy echa aktualnego problemu naszego wpływu na naturę. Autorka jest z zawodu anglistką, lubi literaturę i podróże, a pracą twórczą interesuje się od wielu lat. Do tej chwili wykonywała prace w tradycyjnych metodach, takich jak olej, pastele, ołówek czy tusz. Prace przedstawione na wystawie są namalowanie przeważnie akrylem.

Aby obejrzeć wystawę, należy wcześniej się umówić.

Noc Bibliotek 2021 na Wilanowie
    07-10-2021   Wilanów
    Źródło: Informacja nadesłana

9 października 2021 roku w sobotę odbędzie się kolejna Noc Biliotek, tym razem pod hasłem „Czytanie wzmacnia”.

Żyjemy obecnie w trudnych czasach, które naruszają nasze siły i odporność. Środkiem na ograniczenia, lęk, stres i ciągłe odmiany jest literatura. Dzięki niej możemy się zrelaksować, wyciszyć i znaleźć w innej rzeczywistości oraz widzieć naszą codzienność z zupełnie innej strony. Lektury przekazują informację, poszerzają naszą wiedzę i dają nam radość i uśmiech.

Tym razem startujemy o 12:00 z okołoksiążkowymi wydarzeniami, które odbędą się w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Wilanów, przy ulicy Kolegiackiej 3.

W planie wydarzenia:

 • Godzina 12:00 - widzimy się na interaktywnym przedstawieniu Teatru Złoty Dukat „O dobrym wychowaniu”. Włączanie się w etiudę marionetkową mile widziane. (obowiązują zapisy)
 • Godzina 13:00 - to czas dla miłośników zagadek i łamigłówek w wieku 7-9 lat. „Zaczarowany zamek Cuboro” to warsztaty budowania kulodromów, które rozbudzają wyobraźnię, uczą logicznego myślenia i rozwiązywania zadań. (obowiązują zapisy)
 • Godzina 15:00 - 4-5 latki zapraszamy na spotkanie autorskie Pan Poeta Show. Będzie śmiesznie, kolorowo, ciekawie i twórczo. Przygotujcie się na dużo ruchu i dobrą zabawę. (obowiązują zapisy)
 • Godzina 16:00 - rodzinne warsztaty zero waste „Najpiękniejsza biblioteka świata”. Wspólnie stwórzmy makietę najpiękniejszej biblioteki, łącząc wspomnienia z pierwszej wizyty z marzeniami i inspiracjami z prezentacji najbardziej spektakularnych budynków bibliotecznych świata. (obowiązują zapisy)
 • Godzina 17:00 - ciekawych świata i lubiących muzykę zapraszamy na warsztaty Jerzego Szufy i Katarzyny Płocińskiej „Opowieści rytmów, głosów i dźwięków”, podczas których będziemy tworzyć historie inspirowane dźwiękami różnych instrumentów. (obowiązują zapisy)
 • Godzina 19:00 - program słowno-muzyczny „Kolory miłości” w wykonaniu Zuzanny Lipiec i Macieja Gąsiorka to obraz relacji w związku. Oparty na polskiej poezji miłosnej, szmoncesach oraz kultowych szlagierach występ uświetni muzyczna oprawa w wykonaniu Michała Szymkiewicza.

9.10.21 (sobota)
Od godziny 12:00
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów
Ulica Kolegiacka 3
Obowiązują zapisy

Spotkanie z Ałbeną Grabowską w Bibliotece w Wawrze
    06-10-2021   Wawer
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer

W piątek 8 października 2021 roku o godzinie 17:30, w Bibliotece w Falenicy, w dzielnicy Wawer odbędzie się wieczór autorski Ałbeny Grabowskiej, autorki zekranizowanej sagi "Stulecie Winnych" i poczytnej prozy kobiecej.

Serdecznie zapraszamy

8.10.21 (piątek)
Kulturoteka
Godzina 17:30
Ilość miejsc ograniczona
Wejściówki do odbioru w Bibliotece w Falenicy

25 urodziny Biblioteki Wawerskiej
    06-10-2021   Wawer
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer

8 października 2021 roku w piatek i 9 października 2021 roku w sobotę Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Wawra na obchody 25 urodzin działalności Biblioteki.

Urodziny odbędą się w Kulturotece - Bibliotece w Falenicy. Zapraszamy już od 17:30 w piątek i od 13:00 w sobotę.

Obchody 25 rocznicy zbiegają się z ogólnopolską Nocą Bibliotek 2021, dlatego też będzie ‌wiele atrakcji dla każdego odwiedzającego naszą Bibliotekę.

W programie zobaczymy:

 • uroczysta gala i panel dyskusyjny “Biblioteka Ambitna” z udziałem Wawerskich Gwiazd
 • finał gry miejskiej “Falenica 1939” i przyznanie nagrody głównej
 • dzień Gier – planszówki i nie tylko
 • warsztat rozwoju mentalnego dla młodzieży Michała Zawadki
 • “Mam pomysł!…” i co dalej? czyli wzmacniający warsztat z książką dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat
 • przejazd rowerowy Marysin-Falenica z Odjazdowym Bibliotekarzem
 • wystawa nietypowych książek
 • gra miejska “Podróż w czasie”
 • programowanie ozobotów pod hasłem “Tajemnice biblioteki”
 • oraz wiele innych atrakcji

Serdecznie zapraszamy!

Wsparcie dla osób dorosłych z syndromem DDA/DDD w Wawerskim Ośrodku Wsparcia
    06-10-2021   Wawer
    Źródło: Informacja z Ośrodka Pomocy Społecznej Wawer

Fundacja „La Fontaine" wspólnie z dzielnicą Wawer serdecznie zaprasza chętne osoby do zgłoszenia się, do programu dla osób dorosłych z syndromem DDA/DDD.

Spotkania będą odbywały się w Wawerskim Ośrodku Wsparcia, przy ulicy Żegańskiej 2C.

W ramach programy będzie:

 • prowadzona grupy wsparcia dla osób dorosłych z syndromem DDA/DDD - 12 sesji po 2 godziny każda (łącznie 24 godziny spotkań)
 • prowadzony warsztat profilaktyczny dla osób uczestniczących w projekcie. Celem warsztatów będzie nauka radzenia sobie w sytuacjach stresogennych, które powodują ryzyko sięgnięcia po alkohol i inne używki - 4 spotkania po 3 godziny (łącznie 12 godzin)
 • prowadzone indywidualne konsultacje terapeutyczne dla uczestników programu (24 godziny)

Obowiązuja zapisy

Jesienny Koncert Pianistyczny w Klubie Seniora w Wawrze
    06-10-2021   Wawer
    Źródło: Informacja z Ośrodka Pomocy Społecznej Wawer

Już w piątek 8 paździrnika 2021 roku, Klub Seniora w dzielnicy Wawer, przy ulicy Błękitnej 32 zaprasza na Jesienny Koncert Pianistyczny w wykonaniu Sylwestra Chodeckiego.

Podczas koncertu posłuchamy utworów:

 • Serduszko puka w rytmie cza cza
 • Złoty pierścionek
 • Umówiłem się z nią na dziewiątą
 • Małgośka szkoda łez
 • Tango milonga
 • Na prawo most, na lewo most
 • To były piękne dni
 • i wiele innych szlagierów z tamtych lat

Przed koncertem będzie można wypożyczyć śpiewnik.

8.10.21 (piątek)
Godzina 12:00
Klub Seniora
Ulica Błękitna 32
Obowiązują zapisy - liczba miejsc ograniczona

Ursynowska Zawieruszka dla Dorosłych - Gra Miejska
    05-10-2021   Ursynów
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej im Juliana Ursyna Niemcewicza w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

W sobotę 9 października, Biblioteka Publiczna w dzielnicy Ursynów, zaprasza dorosłych na Grę Miejską “Ursynowska Zawieruszka dla Dorosłych”. Gra odbędzie sie w Mediatece, przy ulicy Cybisa 6.

Zadaniem Uczestników jest wyjaśnienie tajemnic zawieruszonych w niektórych placówkach Ursynoteki. Zabawa dedykowana  jest dla tych osób, które uwielbiją dobrą rozrywkę oraz ruch na świeżym powietrzu, gdyż gracze będą musieli wyjaśnić szereg łamigłówek, prowadzących ich do następnych placówek na mapie Ursynowa. „Ursynowska Zawieruszka dla Dorosłych” to świetna rozrywka i wyjątkowe nagrody.

9.10.2021 (sobota)
Mediateka
Ulica Cybisa 6
Obowiązują zapisy
Liczba miejsc jest ograniczona

Dzień z jabłkiem w Bibliotece na Ursynowie
    05-10-2021   Ursynów
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej im Juliana Ursyna Niemcewicza w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

W środę 6 października 2021 roku Biblioteka Dla Dzieci i Młodzieży numer 11 przy ulicy Fanfarowej 19 na Ursynowie zaprasza dzieci w wieku od 8 do 11 lat, na warsztaty literacko-plastyczne.

Od godziny 11:00, do godziny 15:00 każdy wypożyczający otrzyma jabłko - smaczny i zdrowy owoc.

Natomiast od godziny 15:00 do 16:30 potrwają warsztaty literacko-plastyczne na dzieci, na podstawie książki Ivy Prochazkovej "Pyszna Środa".

06.09.2021 (środa)
Od godziny 11:00
Biblioteka nr 11
Ulica Fanfarowa 19
Obowiązują zapisy do 5 października

Dziadek do Orzechów i Cztery Królestwa Disney - Pokaz filmowy na Ursynowie
    05-10-2021   Ursynów
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej im Juliana Ursyna Niemcewicza w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

W piątek 8 października 2021 roku, o godzinie 17:00 serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do Mediateki przy ulicy Cybisa 6, w dzielnicy Ursynów na pokaz filmowy "Dziadek do Orzechów i Cztery Królestwa Disney".

Film zaczyna się podczas Wigilii Bożego Narodzenia, gdzie Clara (Mackenzie Foy) i jej rodzeństwo dostają upominki zostawione przez zmarłą ostatnio matkę. Dziewczyna z zaskoczeniem stwierdza, że do jej daru, którym jest zdobiona szkatułka, nie dołączono klucza. Idzie więc do swojego ojca chrzestnego (Morgan Freeman) z prośbą o pomoc, przypadkowo trafia do czarodziejskiej krainy, gdzie z pomocą dziarskiego kapitana Filipa (Jayden Fowora-Knight) usiłuje powstrzymać wojnę między królestwami.

8.10.2021 (piątek)
Godzina 17:00
Mediateka
Cybisa 6
Obowiązują zapisy

Synthesis - wystawa malarska na Ursynowie
    05-10-2021   Ursynów
    Źródło: Informacja z Domu Kultury Ursynów

Od czwartku 7 października 2021 roku do 29 listopda 2021 roku w Galerii Środek Widzenia w Domu Kultury Ursynów, przy ulicy Kajakowej 12B można będzie oglądać wystawę Jarosława Filipka pod tytułem „Synthesis”.

Wernisaż wystawy odbędzie się w czwartek 7 października o godzinie 18:30. Wstęp bezpłatny.

Obrazy SYNTHESIS pokazują Jarosława Filipka jako autora abstrakcyjnego. Wprawdzie informauje o swoich dziełach jako o pejzażach, odległe są one od prezentowania typowych widoków. To cykl akwarelowych impresji, synteza doświadczeń z przebywania z naturą. Łatwe w formie, wyjątkowe w barwie. Abstrakcyjne, przygotowane w wyjątkowej metodzie prace są eteryczne, transcendentne i silnie wyraziste.

Noc Bibliotek 2021 w Ursusie
    04-10-2021   Ursus
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej im. W.J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy

W sobotę 9 października 2021 roku, od godziny 17:00 Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ursus, przy ulicy Plutonu AK "Torpedy" 47 serdecznie zaprasza do wspólnej zabawy pod tytułem "Zbrodnia w bibliotece" z okazji Nocy Bibliotek 2021.

Tematem przewodnim Novy Bibliotek 2021, będą znani detektywi oraz tajemnice kryminalne, gry, konkursy i nagrody. Podczas wieczoru nastąpi również ogłoszenie wyników Konkursu Literackiego, a zwycięzconm oficjalnie zostaną wręczone nagrody.

Wszystkie wydarzenia z powodu bezpieczeństwa epidemiologiczne, zostały podzielone na części.

9.10.2021 (sobota)
Godzina 17:00
Bibliotek Publiczna "Oddział Czechowice"
Ulica Plutonu AK "Torpedy" 47
Liczba miejsc ograniczona
Obowiązują zapisy

Spotkanie autorskie z Marią Paszyńską w Bibliotece w Ursusie
    04-10-2021   Ursus
    Źródło: Informacja z Biblioteki Publicznej im. W.J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy

We wtorek 19 października 2021 roku, o godzinie 18:00, Biblioteka Publiczna, Filia "Niedźwiadek", przy ulicy Keniga 14 w dzielnicy Ursus, serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Marią Paszyńską. Spotkanie poprowadzi Ewa Furmanik, koordynatorka DKK.

Maria Paszyńska jest absolwentką iranistyki Wydziału Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego i prawa na Uczelni Łazarskiego. Jej znak rozpoznawczy, to powieści z historią w tle. Debiut miała w 2015 roku powieścią „Warszawski niebotyk”, która dotarła do finału I odsłony konkursu „Promotorzy Debiutów”. Powieść „Owoc granatu. Dziewczęta wygnane” została nominowana w plebiscycie portalu lubimyczytać.pl do miana Książki Roku 2018 w kategorii powieść historyczna.

19.10.2021 (wtorek)
Godzina 18:00
Bibliotek Publiczna Filia “Niedźwiadek”
Ulica Keniga 14
Wstęp wolny
Liczba miejsc ograniczona

Warsztaty poetyckie w Klubie Literackim „Metafora” w Ursusie
    04-10-2021   Ursus
    Źródło: Informacja z Ośrodka Kultury Arsus w Ursusie

4 października 2021 roku, w poniedziałek o godzinie 16:00, Ośrodek Kultury Arsus w dzielnicy Ursus, zaprasza na warsztaty poetyckie.

Warsztaty poetyckie odbędą sie w Klubie Literackim "Metafora". A poprowadzi je Pani Anna Rykowska.

Serddecznie zapraszamy do sali klubowej!

04.10.2021 (poniedziałek)
Godzina 16:00
Wstęp wolny

Kabaret NOWAKI w programie pod tytułem „Za Granicą Żartu” w Ursusie
    04-10-2021   Ursus
    Źródło: Informacja z Ośrodka Kultury Arsus w Ursusie

W piątek 8 października 2021 roku, Ośrodek Kultury Arsus w Ursusie, serdecznie zaprasza na występ kabaretu "Nowaki" w programie "Za Granicą Żartu".

Za granicą żartu to najnowszy pomysł Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie wzięta w odległą śmieszną wycieczkę.

Nowaki unoszą kabaret w całkiem inny, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas odkryjecie całkiem nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zasmakowaliście.

08.10.21 (piątek)
Godzina 20:30
Sala Widowiskowa

< wcześniejsze następne >
 
budowadomowjednorodzinnych
KANCELARIA PRAWNA Radca Prawny Sławomir Momot Adwokat Anna Wypych Knieć
Centrum Medycyny Sportowej
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin