Wizytówka firmy: PRZEDSZKÓŁKA TALENTÓW

Kontakt: PRZEDSZKÓŁKA TALENTÓW
targeo
ul. Włodarzewska 45C 02-384 Warszawa
tel.kom.660 902 901
Opis firmy i działalności:

Zamysłem istnienia przedszkola jest aby dzieci poprzez rozrywkę oraz aktywność fizyczną poznawały otaczający je świat. Dązymy do tego, aby każdy Przedszkolak, chodzący do "Przedszkółki Talentów" został mądrze przygotowany do dalszej edukacji w szkole podstawowej.

Kształcąc w oparciu o podstawę programową Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach edukacji przedszkolnej pragniemy wesprzeć naszych wychowanków w tworzeniu poczucia osobistych wartości, zdobywaniu coraz wyższego stopnia samodzielności zarówno w pracach samoobsługowych jak również sposobie wznioskowania, kreatywnym likwidowaniu kłopotów, nauce sentancji współistnienia publicznego, pozyskiwaniu jak najgłębszej świadomości wiedzy z różnych sfer życia.

Realizowane zajęcia ogólnorozwojowe przystosowane specjalnie do potrzeb wiekowych, mają nauczać dzieci współpracy i zabawy w grupie oraz wartości fair play bez podnoszenia uczucia konkurencji. W naszej propozycji są zajęcia dodatkowe, które będziecie Państwo mogli dopasować do potrzeb swojego dziecka. Zwłaszcza namawiamy do udziału w zajęciach wyjazdowych realizowanych na basenie, które są wykonywane przez kompetentnych w pracy z dziećmi trenerów.

Naszym priorytetem jest przygotowanie środowiska gdzie dzieci będą znajdować własne pasje i talenty. Dzięki różnorodnej ofercie edukacyjnej oraz programom wspomagającym ogólny rozwój dziecka, kołom zainteresowań, spotkaniom z ludźmi trudniącymi się różnymi branżami oraz perspektywom jakie zapewnia duży obiekt przystosowany do potrzeb dzieci, tworzymy miejsce gdzie młody człowiek rozpoczyna swoją życiową drogę.

Przedszkółka Talentów umiejscowiona jest w oszrnym, ładnym obiekcie posiadającym wielkie sale z sąsiadującymi do nich łazienkami, salę gimnastyczną, sale terapeutyczne, jadalnię oraz kuchnię z zapleczem. Posiadamy duży ogród przeznaczony tylko dla dzieci z naszego przedszkola, a dla rodziców przestronny parking dla samochodów.

Lokalizacja na warszawskiej Ochocie w spokojnym, zielonym miejscu blisko terenów wypoczynkowych Parku Szczęśliwickiego, umożliwia dzieciom kontakt z naturą i pełne zabezpieczenia w czasie spacerów. Nasze przedszkole znajduje się 200 metrów od ulicy Włodarzewskiej, wśród zieleni zapewniającej śwież powietrze z dala od hałasu ulicznego. Natomiast pobliskie arterie komunikacyjne – Aleje Jerozolimskie i ul. Grójecka umożliwiają wygodny dojazd samochodem.

Pyszne i zdrowe, domowe posiłki składające się ze śniadania, drugiego śniadania, obiadu i podwieczorku zapewnia nam firma cateringowa. Dzieciom, które mają problemy z alergią pokaromową przygotowujemy specjalne posiłki, które są beznabiałowe, bezglutenowe, wegetariańskie oraz według innych zaleceń.

Produkty, usługi, marki:

Grupy dziecięce w naszym przedszkolu:

  • Liski - trzylatki
  • Tygryski - czterolatki
  • Ekoludki  - pięciolatki
Godziny otwarcia:

Przedszkole jest otwarte od godziny 7:00 do godziny 17:30, od poniedziałku do piątku.

Jesteśmy również otwarci w wakacje, za wyjątkiem dni, które są wolne od pracy przez ustawę.

Powrót: Ochota > przedszkola
| 33
 
budowadomowjednorodzinnych
Centrum Medycyny Sportowej
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin