Wizytówka firmy: Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek Radosna Planeta

Kontakt: Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek Radosna Planeta
targeo
ul. Komorowskiego 18a 03-982 Warszawa
tel.kom.519 776 734
Opis firmy i działalności:

Celem naszego przedszkola jest jak najlepsze przygotowanie dzieci do samodzielnego życia. Osiągamy to dzięki pracy naszego wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu pedagogicznego, który z olbrzymim zaangażowaniem, pasją i troską pomaga dzieciom zdobyć kolejne umiejętności, jakimi są samodzielne ubieranie się, porządkowanie po posiłkach i wiele innych.

Jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami, aby z poszanowaniem i uwzględnieniem indywidualnego rozwoju każdego dziecka w umiejętny sposób zająć się nauką i opieką nad nim.

Przykładamy ogromną wagę do rozwinijania w dzieciach tolerancji i zrozumienia innych ludzi, którzy często wywodzą się z odmiennej kultury, posługują się innym językiem lub w inny sposób się od nas różnią.

Każda z grup w naszej placówce ma dwoje nauczycieli - polskojęzycznego i angielskojęzycznego. Poprzez codzienną możliwość stykania się dzieci z dwoma językami, angielskim i polskim, w naturalny sposób uczą się ich, co rozwija w nich łatwość przyszłej nauki języków.

Staramy się wpływać na wszechstronny rozwój dzieci poprzez wprowadzanie aktywności fizycznej, różnych rodzajów zajęć sensoplastycznych i muzycznych.

Godziny otwarcia:

Od godziny 07:30 do godziny 18:00

 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin