Wołomin Portal Informacyjny Wołomina City Media

Wizytówka firmy: BIURO RACHUNKOWE Jacek Lipski Rachunkowość i Finanse

Kontakt: BIURO RACHUNKOWE Jacek Lipski Rachunkowość i Finanse
targeo
ul. Lipińska 57a lok.105-200 Wołomin
tel.kom.501 259 359tel.22 763 02 49
Opis firmy i działalności:

Na rynku finansowym funkcjonujemy od 1991r. Nasze działania obejmują rachunkowość, jak i szeroko rozumiane doradztwo finansowe.

Misją firmy jest profesjonalne świadczenie usług księgowych, wspieranie Klientów w finansowym zarządzaniu ich biznesem.

Każdego z Klientów traktujemy indywidualnie, jednak zawsze na niezmiennym, najwyższym poziomie profesjonalizmu.

Wykorzystując całą posiadaną wiedzę, doświadczenie i nasze kontakty, dbamy o to, by w każdej, nawet najbardziej nietypowej i "trudnej" sytuacji znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.

W ramach Biura rachunkowego polecamy pełen wachlarz usług księgowych.

Podstawą naszej oferty jest zapewnienie klientom fachowej i kompleksowej obsługi, która obejmuje przede wszystkim rachunkowość podatkową i zarządczą oraz obsługę kadr i płac.

To co nas wyróżnia na rynku to innowacyjność i nowoczesność oraz błyskawiczne reagowanie na potrzeby Klientów.
Wyprzedzając Państwa oczekiwania wprowadziliśmy do oferty nową usługę e-księgowość, czyli pełną obsługę księgową, jak również informatyczną obsługę działu handlowego Waszej Firmy realizowaną wyłącznie przez Internet.
Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów o numerze 27757/01, dla biura księgowego na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, a także ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej związane z prowadzonymi usługami księgowymi.

W naszym biurze możecie Państwo także załatwić większość formalności związanych z założeniem bądź likwidacją każdej firmy.

Zapewniamy Klientom także reprezentację przed urzędami, przezorni zaś mogą ubezpieczyć siebie bądź swój majątek w jednym z najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych Allianz.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie służymy pomocą również w zakresie kredytowania klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

Proponujemy tak korzystne dziś przy stosunkowo niskich stopach procentowych - kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, inwestycyjne oraz gotówkowe.

W ramach doradztwa kredytowego, jako przedstawiciele Banków nie pobieramy żadnych opłat i prowizji, stosujemy procedury uproszczone do minimum zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Współpracujemy jako partnerzy z wieloma czołowymi bankami i instytucjami finansowymi.

Doradzamy w wyborze najkorzystniejszego i najbardziej dostosowanego do oczekiwań Klienta kredytu bankowego.
Dzięki temu otrzymujecie Państwo odpowiedni kredyt, unikając błędów i stresu związanego z nie zawsze przyjemnymi kontaktami z bankową biurokracją.

Produkty, usługi, marki:

    Oferta Biura:

  • Księgi handlowe i podatkowe
  • Zus, kadry i płace
  • Ryczałt
  • Kredyty
Powrót: Wołomin > biura rachunkowe
| 2742
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin