Marki Portal Informacyjny Marek City Media

Wizytówka firmy: BIURO DORADCZO-KSIĘGOWE TAX OPTYMAL

Kontakt: BIURO DORADCZO-KSIĘGOWE TAX OPTYMAL
targeo
ul. Okólna 43A lok.20505-270 Marki
tel.kom.794 994 464
Opis firmy i działalności:

Gwarantujemy wszystkim bezpieczeństwo podatkowe Państwa firmy – księgowość prowadzona jest wyłącznie przez osoby posiadające certyfikat księgowy – licencję Ministra Finansów, w ścisłej współpracy z Doradcą Podatkowym.

Świadczymy usługi w zakresie obsługi księgowej, kadrowej oraz doradztwa podatkowego na najwyższym merytorycznym poziomie ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań naszych klientów. Bez względu na to, jaką firmę prowadzisz, jesteś dla nas Kluczowym Priorytetowym Klientem. Nasze usługi przeznaczone są dla mikro-przedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani księgowi, którzy dysponują specjalistyczną wiedzą z zakresu rachunkowości, podatków, płac i kadr.

Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom najkorzystniejsze aktualne rozwiązania.

Współpracujemy z Doradcami Podatkowymi i Kancelariami Prawnymi aby zapewnić naszym Klientom najkorzystniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązania prawno-podatkowych.

Produkty, usługi, marki:

Oferujemy usługi z zakresu:

  • Księgowości
  • Kadr i płac
  • Doradztwa i optymalizacji
Powrót: Marki > biura rachunkowe
| 359
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin