Wizytówka firmy: ADWOKAT ANNA KRZEPKOWSKA-BODYCH Kancelaria Adwokacka

Kontakt: ADWOKAT ANNA KRZEPKOWSKA-BODYCH Kancelaria Adwokacka
targeo
ul. Wiktorska 67 lok.702-582 Warszawa
tel.kom.607 370 362
Opis firmy i działalności:

Kancelaria adwokacka adwokat Anny Krzepkowskiej-Bodych znajduje się w Warszawie przy ul. Wiktorskiej 67 lok. 7. Udzielamy profesjonalnej pomocy prawnej dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych o różnych profilach działalności, a także reprezentujemy klientów w sporach sądowych i pozasądowych.

Naszą Kancelarię tworzą wykwalifikowane i doświadczone osoby, które podczas prowadzonych procesów rzetelnie reprezentują interesy swojego klienta. Specjalizujemy się w zakresie prawa cywilnego, karnego, spadkowego, rodzinnego, w tym rozwody, a także prawa gospodarczego. Pomagamy również w sprawach związanych z odszkodowaniami, windykacjami, spadkami, rozwodami czy podziałami majątku. Naszym celem jest skuteczna i profesjonalna pomoc prawna.

Dzięki 25-cio letniemu doświadczeniu zawodowemu prowadzone przez nas sprawy cechują się wysokim profesjonalizmem. Płynnie poruszamy się w wśród procedur i skomplikowanych problemów prawnych. Na każdym etapie prowadzonej przez nas sprawy na bieżąco informujemy klienta o wszystkich jej aspektach, dzięki czemu nasi klienci dysponują pełną wiedzą na temat prowadzonej sprawy. Ponadto naszą Kancelarię Adwokacką cechują także szybkie terminy realizacji. Kancelaria świadczy usługi na terenie Warszawy oraz poza jej granicami. Prowadzimy także sprawy w języku angielskim i rosyjskim.

Produkty, usługi, marki:

    Naszą specjalizacją jest:

  • prawo cywilne
  • prawo karne
  • prawo rodzinne
  • prawo spadkowe
  • prawo gospodarcze
Powrót: Mokotów > kancelarie
| 1451
 
budowadomowjednorodzinnych
Centrum Medycyny Sportowej
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin