Żoliborz Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

USŁUGI POGRZEBOWE - ŻOLIBORZ

W dzielnicy Żoliborz działa szereg firm oferujących kompleksowe usługi pogrzebowe w konkurencyjnych cenach.
Całodobowy przewóz osób zmarłych do miejsc przechowywania, przygotowanie osób zmarłych do ceremonii pogrzebowej,
zamawianie nekrologów, organizowanie kremacji, oprawa muzyczna pogrzebu, konsolacje, przewozy uczestników pogrzebu,
załatwianie formalności w urzędach, kościołach i na cmentarzu, akcesoria pogrzebowe - trumny, urny, tabliczki nagrobkowe,
krzyże, wieńce, wiązanki to tylko ułamek usług, jakie oferują firmy pogrzebowe zlokalizowane na terenie Żoliborza.
Potrzebujesz pomocy w organizacji ceremonii pogrzebowej i konsolacji? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz
w swojej okolicy.
ul. Broniewskiego 44 Na terenie Kościoła Zesłania Ducha Świętego01-771 Warszawa
tel.22 639 51 10tel.kom.660 100 855
Najtańszy zakład pogrzebowy w Warszawie! Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i wymaganiom stawianym przez dzisiejszy rynek. Kierujemy się przyjętymi normami. Oferujemy całodobowy transport zmarłych z domu do chłodni oraz bardzo duży wybór trumien. W kształtowaniu naszego wizerunku mają udział również pracownicy naszej firmy. Ostatnia posługa winna odbywać się godnie, w takich chwilach pracownicy naszej firmy muszą zachować takt i okazać rodzinom wszechstronną pomoc.
ul. Niedzielskiego 4 Teren Parafii św. Krzysztofa01-875 Warszawa
tel.kom.507 130 835
Oferujemy kompleksową organizację ceremonii pogrzebowych. Załatwiamy formalności pogrzebowe w kancelariach cmentarnych w imieniu Rodziny. Udzielamy kredytu na pokrycie pogrzebu do wysokości kwoty zasiłku pogrzebowego. Całodobowe pogotowie pogrzebowe (eksportacja z mieszkań, domów opieki itp. do chłodni). Oferujemy również trumny i urny polskich producentów a także wieńce, wiązanki, stroiki, kompozycje kwiatowe nekrologi i pożegnania w gazatach - klepsydry. Wykonujemy kremacje i ekshumacje. Zajmujemy się również międzynarodowym transportem zmarłych.
ul. Hozjusza Stanisława 2 paw.nr 5na terenie parafii św. Stanisława Kostki01-565 Warszawa
tel.22 839 11 01tel.kom.602 334 522
Najtańsze kompleksowe usługi pogrzebowe związane z organizacją ceremonii pogrzebowych świadczymy profesjonalnie, z uszanowaniem i respektowaniem uczuć i przekonań religijnych. Całodobowe pogotowie pogrzebowe. Eksportacja z mieszkań, domów opieki itp. Kredytowanie pogrzebu do wysokości kwoty ZUS.
ul. Przy Agorze 28 01-930 Warszawa
tel.22 834 44 77tel.22 835 24 84
Jesteśmy najstarszą i najbardziej doświadczoną firmą pogrzebową mieszczącą się na terenie dzielnicy Bielany. Działamy od 1989 roku. Wieloletnia praktyka w branży owocuje profesjonalnym podejściem do świadczonych przez nas usług. Zajmujemy się organizacją pochówków tradycyjnych i urnowych. Kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku.
ul. Sokołowska 4
01-136 Warszawa
tel.kom.790 666 200

Dom Pogrzebowy pomoże Państwu w zaplanowaniu i zorganizowaniu godnego pogrzebu. Przejmiemy od Państwa większość obowiązków formalnych i wszystkim się zajmiemy. Przewóz zmarłych 24h w tygodniu Warszawa i okolice.

ul. św. Wincentego 88 03-531 Warszawa
tel.kom.608 337 907
Profesjonalna kadra z Zakładu Pogrzebowego Jelonki pomoże Państwu krok po kroku przejść przez trudny moment jakim jest organizacja pogrzebu bliskiej osoby. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.
2310  
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin