Wołomin Portal Informacyjny Wołomina City Media

LEKARZE, PRZYCHODNIE PRYWATNE - WOŁOMIN

W mieście Wołomin działa wiele przychodni prywatnych i lekarzy zajmujących się różnego rodzaju chorobami. Lekarze alergolodzy, chirurdzy, dermatolodzy, diabetolodzy, endokrynolodzy, gastrolodzy, ginekolodzy, homeopaci, interniści,
kardiolodzy, laryngolodzy, lekarze rodzinni, logopedzi, neurolodzy, onkolodzy, ortopedzi, pediatrzy, psychiatrzy, psycholodzy,
rehabilitacja, reumatolodzy, seksuolodzy, urolodzy to tylko część lekarzy świadczących usługi na terenie Wołomina.
Przychodnia prywatna blisko Ciebie? Lekarz pierwszego kontaktu? Diagnostyka medyczna? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć
to czego szukasz w swojej okolicy.
 
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa
tel.22 592 93 05 do 10

Świadczymy kompleksowe usług leczniczo-rehabilitacje. Naszą specjalnością jest Klinika ortopedyczna oraz Centrum rehabilitacji. Od samego początku jesteśmy liderem w leczeniu urazów ortopedycznych. Dzięki doświadczonemu zespołowi jesteśmy w stanie pomóc zarówno sportowcom jak i osobom aktywnie uprawiającym sport. Nasi lekarze i rehabilitanci należą do grupy najlepszych w Polsce specjalistów. Oferujemy zabiegi z zakresu fizjoterapii, fizykoterapii, krioterapii, kinesiotapingu, leczenia łąkotki, naderwania wiązadła i urazów kolana oraz inne zabiegi lekarskie.

 
ul. Lipińska 99
05-200 Wołomin
tel.22 776 30 31
tel.22 787 78 68
Jesteśmy Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Posiadamy dwie placówki w Wołominie i filię w Lipinkach. Od wielu lat świadczymy bezpłatne usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej. Głównym atutem i dumą naszych placówek jest wysokowykwalifikowany personel lekarski i pielęgniarski. Świadczymy usługi w zakresie porad lekarzy internistów, pediatrów oraz lekarzy rodzinnych. Oferujemy pełen zakres szczepień ochronnych dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy do naszej placówki.
ul. Wileńska 25 05-200 Wołomin
tel.22 776 26 02tel.kom.509 965 517
Jesteśmy przychodnią z 50-letnią tradycją, na początku swojej działalności znana pod nazwą "Vita". Dzięki tak bogatemu doświadczeniu możemy zaoferować mieszkańcom Wołomina i okolic opiekę medyczną spełniającą wysokie standardy. Nasi lekarze specjaliści posiadają wieloletnią praktykę szpitalną, świadcząc usługi w różnych specjalnościach. Działamy również w Warszawie, Pruszkowie i Grodzisku Mazowieckim. Wykonujemy pełen zakres badań analitycznych, radiologicznych, USG, w tym przepływy naczyniowe, badania transrectalne i USG ciąży (płodu).
22120
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin