Wizytówka firmy
WAWGEO Usługi Geodezyjne
Nazywamy się Małgorzata Casselius-Bełkowska i Andrzej Bełkowski. Geodezją zajmujemy się od 1976 roku.
Nazwa firmy WAWGEO może kojarzyć się z warszawską lub wawerską geodezją (od siedziby) co jednak nie ogranicza naszego pola działania.
Naszą firmę założyliśmy w 1997r. Od tego czasu nasza działalność stale się rozwija i pozwala podejmować nowe większe i trudniejsze zadania.
Młody zespół ludzi pozwala nam być stale na bieżąco z nowymi technologiami. Nasz zespół i my staramy się by w naszych działaniach otrzymywać maksymalne możliwe dokładności.
W ciągu tych lat współpracowaliśmy i pracujemy z wieloma różnymi specjalistami, których działania są ściśle powiązane z naszym zawodem. Są wśród nich inni geodeci, projektanci różnych specjalności np. instalacji gazowych , wodno - kanalizacyjnych, elektrycznych, telekomunikacyjnych instalacji stacji paliw i LPG, myjni samochodowych, sieci cieplnych, pośrednicy obrotu nieruchomości, architekci, architekci krajobrazu i wiele firm budowlanych i instalacyjnych. Z naszych usług korzystają najróżniejsi ludzie i firmy.
Wykonujemy prace geodezyjne i dla prywatnych zleceniodawców i dla małych i bardzo dużych firm i instytucji samorządowych i państwowych. Ceny ustalamy zgodnie z wyceną na rynku warszawskim indywidualnie dla każdego tematu gdyż praktycznie nie zdarzają się dwa takie same.
Korzystamy ze specjalistycznych urządzeń i profesjonalnego, licencjonowanego oprogramowania firm Coder i Autocad 2007.
W codziennej pracy używamy instrumentów geodezyjnych firmy Nikon. A dla uzyskania najwyższej obecnie dostępnej dokładności GPS Trimble. Ta najnowocześniejsza obecnie technologia pozwala, dzięki zarejestrowaniu w państwowej sieci ASG, całkowicie uniezależnić się od systematycznie niszczonych naziemnych sieci poligonowych (co wielokrotnie skraca czas pomiaru szczegółów).
Firma posiada ubezpieczenie OC a pracownicy mają aktualne przeszkolenie BHP.
- wyrysy
- mapy prawne
- niwelacje
- mapy do projektów - zwektorowane
- mapy do projektów - klasyczne
- uzgodnienie w ZUD
- mapy podzialowe
- wytyczenia
- wytyczenia i inwentaryzacja budynków
- mapy numeryczne
Pełna oferta:

