GABINETY STOMATOLOGICZNE - WAWER

W dzielnicy Wawer działa szereg gabinetów stomatologicznych, w których pracują wykwalifikowani lekarze stomatolodzy. Stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, profilaktyka, profesjonalne czyszczenie zębów, protetyka
stomatologiczna, endodoncja-leczenie kanałowe, chirurgia stomatologiczna, periodontologia, chirurgia plastyczna zęba,
przeglądy stanu jamy ustnej, wybielanie zębów, implanty renomowanych światowych systemów, usuwanie kamienia,
piaskowanie i lakierowanie zęba, korony protetyczne, ortodoncja to tylko ułamek oferty gabinetów stomatologicznych
zlokalizowanych na terenie Wawra. Gabinet stomatologiczny w Twojej okolicy? Dentysta dziecięcy? Leczenie zębów?
Nie musisz już szukać daleko.

DENTAL MM Gabinet Stomatologiczny

ul. Mrówcza 193a 04-762 Warszawa
tel.22 853 82 43tel.kom.501 792 075
targeo wizytówka
Gabinet oferuje bezbolesne leczenie zębów u dorosłych i dzieci przy wykorzystaniu najlepszej klasy materiałów. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, chirurgią stomatologiczną, protetyka oraz higieną stomatologiczną. Nasz gabinet ma długą - osiemnastoletnią tradycję. Z każdym rokiem był on unowocześniany i udoskonalany. W chwili obecnej jest on wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt na rynku gwarantujący komfort i bezpieczeństwo pacjenta. W naszym gabinecie oferujemy szeroką gamę usług dla pacjentów w różnym wieku. Zapraszamy wszystkich do nas!

SUPER DENT Prywatny Gabinet Stomatologiczny Katarzyna Karwasińska-Woźniak

ul. Zwoleńska 131 lok.104-761 Warszawa
tel.22 812 65 05tel.kom.695 156 646
targeo wizytówka
Gabinet od samego początku swojego istnienia zajmuje się kompleksową opieką dentystyczną z zakresu stomatologii zachowawczej dzieci i dorosłych, chirurgii i implantologii, protetyki stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej. Nowoczesne dwa fotele stomatologiczne, system radiowizji cyfrowej do wykonywania na miejscu zdjęć rtg, amerykańska lampa ZOOM do wybielania zębów w ciągu 1 godziny w połączeniu z fachowym personelem w postaci asystentek i lekarzy, daje pacjentom gwarancję usług na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do nas!

ANNA MED Gabinet Stomatologiczny

ul. Króla Maciusia 10 04-526 Warszawa
tel.22 812 44 36tel.kom.695 773 308
targeo wizytówka
Nasz gabinet stomatologiczny oferuje usługi w zakresie stomatologii estetycznej i zachowawczej - wypełnienia, odbudowy i licówki kompozytowe oraz w zakresie profilaktyki, ortodoncji, protetyki, pedodoncji i nowoczesnej endodoncji. Zajmujemy się również implantami - certyfikacja jakości i usuwaniem złamanych narzędzi kanałowych.

GABINET STOMATOLOGICZNY Irena Boniuszko-Poths

ul. Wapienna 17 04-691 Warszawa
tel.22 815 24 21
targeo wizytówka
Lekarz stomatolog z wieloletnią praktyką dentystyczną. Oferujemy bezbolesne zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z wykorzystaniem najnowszej generacji materiałów - gwarancja! Zajmujemy się również profilaktyką i higieną jamy ustnej, chirurgią i protetyką klasyczną. Wizyty w naszym gabinecie po uzgodnieniu telefonicznym.

ADAMOWICZ-ZAWADA JOANNA Stomatolog Radiowizjografia

ul. Żwanowiecka 130 04-843 Warszawa
tel.22 615 60 09
targeo wizytówka
Oferuję profesjonalną opiekę stomatologiczną i posiadam wieloletnie doświadczenie. Świadczę usługi w zakresie wybielania zębów, implantów, licówek czy leczenia. Serdecznie zapraszam mieszkańców Wawra i całej Warszawy!

ALEKSDENT Centrum Stomatologii i Implantologii

ul. Rodziewiczówny 7 lokal użytkowy nr 504-187 Warszawa
tel.22 612 25 26
targeo wizytówka
Jesteśmy nowoczesnym i komfortowym gabinetem dentystycznym, wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny. Posiadamy zespół doskonałych lekarzy dentystów, wykonujących najszersze spektrum usług.

STOMATOLOGIA Andrzej Wędziński

ul. Trakt Lubelski 230 A04-667 Warszawa
tel.22 610 39 91
targeo wizytówka
Od wielu lat zapewniamy Państwu profesjonalną opiekę stomatologiczną. Ciągłe pogłębiane wiedzy w szkoleniach oraz nowoczesna aparatura stomatologiczna, gwarantują Państwu pełną satysfakcję i najwyższy poziom usług. Zapraszamy.

STOMATOLOGIA Aneta Wróbel

ul. Żegańska 21/23 04-713 Warszawa
tel.kom.660 502 903
targeo wizytówka
Zaletą naszego gabinetu stomatologicznego jest miła atmosfera, nowoczesny sprzęt i materiały oraz profesjonalna obsługa Klienta. Gabinet oferuje również usługę wykonania protez zębowych w domu pacjenta oraz pomoc chirurgiczną.

STOMATOLOGIA NA V Gabinet Stomatologiczny

ul. V Poprzeczna 29 04-611 Warszawa
tel.kom.795 160 170
targeo wizytówka
Stomatologia na V to gabinet, w którym najważniejsze jest zadowolenie, bezpieczeństwo i komfort pacjentów, nawet tych najbardziej wymagających. Gwarantujemy usługi w miłej atmosferze, używając najnowocześniejszego sprzętu.
11625  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin