PRALNIE - URSYNÓW

W dzielnicy Ursynów istnieje wiele pralni zajmujących się praniem wodnym i chemicznym. Pranie chemiczne spodni,
garniturów, spódniczek, płaszczy, kurtek, pranie wodne bielizny pościelowej, firanek, obrusów, pranie dywanów, tapicerek,
wykładzin to tylko ułamek oferty pralni zlokalizowanych na terenie Ursynowa. Pralnia chemiczna? Pralnia wodna? Magiel? Nie musisz już szukać daleko.

PRALNIA CHEMICZNA

al. K.E.N 97 02-777 Warszawa
tel.22 644 32 64tel.kom.608 303 661
targeo wizytówka
Oferujemy usługi w zakresie prania chemicznego i wodnego. Nasze usługi w zakresie prania chemicznego wykonujemy na nowoczesnej włoskiej maszynie Union, natomiast pranie wodne na najlepszych maszynach pralniczych niemieckiej firmy Mile. Uczciwe podejście do wykonywanych usług gwarantuje używanie wysokiej jakości środków piorących, które z jednej strony nie niszczą tkanin, wydłużając ich czas użytkowania a z drugiej zapewniają najlepsze efekty piorące. Pierzemy dywany, skóry, futra, odzież roboczą, zasłony, poduszki, kurtki puchowe, suknie ślubne i komunijne.

DRY&CLEAN Profesjonalna Pralnia Chemiczna i Wodna

ul. Nugat 9 lok.U4skrzyż. Rosoła, Nugat i Gandhi02-776 Warszawa
tel.22 641 03 47tel.kom.605 561 903
targeo wizytówka
Pralnia oferuje kompleksową obsługę w szerokim zakresie usług także z odbiorem z domu lub firmy. Ponadto oferujemy profesjonalną usługę magla i prania z maglem w 24h. Wykonujemy pranie dywanów metodą „na wskroś” w głębokiej wodzie z użyciem nowoczesnej technologii. U nas zawsze 5-ta sztuka Gratis, a Stali Klienci otrzymują 10% zniżki.

CHEMI-PRAL

ul. Malinowskiego 5 02-776 Warszawa
tel.22 644 95 25
targeo wizytówka
Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi pralnicze dla mieszkańców Ursynowa, całej Warszawy oraz okolicznych miast. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Serdecznie zapraszamy do nas.
8302  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin