KANCELARIE - URSUS

W dzielnicy Ursus działa szereg kancelarii zajmujących się obsługą prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, doradzą one w sprawach prawa rodzinnego, spadkowego czy cywilnego. Przygotowanie projektów umów, sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, spory z pracodawcami, doradztwo prawne, sprawy sądowe to tylko część usług jakie oferują kancelarie zlokalizowane na terenie Ursusa. Szukasz Adwokata? Notariusza? Radcy prawnego? Pomocy w zakresie prawa pracy, prawa podatkowego lub prawa administracyjnego? W naszym Portalu znajdziesz wszystko.

ADWOKAT Kamil Flatow i RADCA PRAWNY Piotr Flatow FHF Kancelaria Prawna

ul. Bohaterów Warszawy 10 lok.3402-495 Warszawa
tel.kom.501 683 319tel.kom.600 264 237
targeo wizytówka
Kancelaria specjalizuje się w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, windykacji, prawa handlowego, administracyjnego, energetycznego, własności intelektualnej oraz prowadzimy sprawy z zakresu ochrony danych osobowych i przygotowujemy pozwyo odszkodowanie za niesłuszne aresztowanie. Jesteśmy kancelarią prawną świadczącą kompleksową obsługę klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym. Nasze usługi charakteryzują się najwyższym stopniem profesjonalizmu i niewygórowanymi cenami. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.

ADWOKAT Piotr Panek Kancelaria Adwokacka

ul. Sosnkowskiego 16 02-495 Warszawa
tel.kom.507 638 657
targeo wizytówka
Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną przede wszystkim klientom indywidualnym i zapewnia profesjonalną reprezentację w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych oraz obronę oskarżonego w sprawach karnych i karno-skarbowych. Specjalizujemy się w szczególności w sprawach spadkowych - dziedziczenie testamentowe i zachowek, w sprawach rodzinnych - rozwód, separacja, stosunki majątkowe w małżeństwie, podział majątku wspólnego, opieką nad dzieckiem i problematyką rozliczeń majątkowych osób żyjących w konkubinacie.

AGNIESZKA RABENDA-OZIMEK Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Apartamentowa 15 m.1502-495 Warszawa
tel.kom.501 015 613tel.22 303 94 99tel.kom.519 050 972
targeo wizytówka
Podstawowym zakresem działalności Kancelarii jest obsługa korporacyjna, prawo gospodarcze, kontrakty handlowe, prawo autorskie, prawo własności intelektualnej i przemysłowej, prawo telekomunikacyjne, prawo administracyjne i prawo pracy, prawo mediów, ochrona dóbr osobistych oraz prawo budowlane. Prawnicy Kancelarii to specjaliści, którzy świadczyli usługi dla liderów branżowych polskiej gospodarki oraz dla administracji rządowej. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie biznesowe w wielu sektorach gospodarki. Zapraszamy do współpracy z naszą Kancelarią.

AD EVENTUM Kancelaria Prawna

ul. Apartamentowa 10 lok.i/302-485 Warszawa
tel.kom.698 448 112
targeo wizytówka
Kancelarię tworzą radcowie prawni, adwokaci, aplikanci radcowscy i adwokaccy, doradcy podatkowi, doktorzy i doktoranci nauk prawnych oraz kadra naukowa i naukowo-dydaktyczna Krajowej Szkoły Prawa w Warszawie.

Kancelaria Radców Prawnych Molska-Jerin & Wspólnicy

ul. Wawelska 78 lok.1802-034 Warszawa
tel.kom.662 033 644
targeo wizytówka
Zapewniamy wszechstronną pomoc prawną w zakresie wielu dziedzin prawa. Świadczone usługi obejmują udzielanie porad i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii oraz umów, reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Magdalena Makowska

ul. Popularna 8/10 lok.102-473 Warszawa
tel.kom.608 089 605
targeo wizytówka
Oferuję kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Reprezentuję Klientów m. in. w sporach sądowych. Doradzam i reprezentuję w sprawach cywilnych, gospodarczych, pracowniczych itp.
7659  
budowadomowjednorodzinnych
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin