Wizytówka firmy
STEDLER Pracownia Stolarska
Istniejemy od 1981 roku ale korzenie działalności rzemieślniczej rodziny Stedler na terenie Warszawy sięgają roku 1857. W początkowym okresie, w latach 80. zajmowaliśmy się przede wszystkim stolarstwem wnętrzarskim. Z początkiem lat 90. zajęliśmy się produkcją mebli na zamówienie.
Specjalizujemy się w meblach kuchennych, łazienkowych, pokojowych. Wykonujemy również meble jednostkowe.
Współpracujemy z niezależnymi architektami wnętrz, dzięki temu meble wykonane przez nas mają różny charakter i styl. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni design.
Sami także produkujemy tzw. meble limitowane oraz autorskie sygnowane - jednostkowe.
Projektowane przez Nas meble wykonywane są z najlepszych materiałów. Fronty i korpusy Naszych mebli mogą być wykonane z litego drewna (12 wzorów frontów w 160 wybarwieniach), fornirów krajowych oraz egzotycznych, naturalnych i modyfikowanych (70 gatunków), płyt MDF lakierowanych (35 wzorów frontów w 3000 kolorach), płyt MDF foliowanych (28 wzorów w 37 kolorach), aluminium (7 wzorów frontów)
Ponadto meble nasze mogą być upiększane poprzez wiele rodzajów intersji (z różnych gatunków fornirów) i ornamentów (drewnianych i metalowych), pilastry, stopki, galeryjki oraz różnorodne gzymsy.
Blaty Naszych mebli to drewno, fornir, granit, Kerrock, oraz postformingi czołowych producentów polskich, niemieckich i włoskich.
- meble na zamówienie
- meble kuchenne
- meble pokojowe
- meble łazienkowe
- szafy na zamówienie
- projekt i montaż
Proponujemy Państwu:
- Blum
- Kessebochmer
- Salice
- Peka
- Hettich
- Bosetti-Marella
- Wurth
- Gamet
Jako wyposażenie mebli, wykorzystujemy akcesoria takich firm jak:
- Ardo
- Amica
- AEG
- Mastercook
- Zanussi
- Nardi
- Smeg
- Miele
- Teka
- Elektrolux
- Gorenie
- Fagor
- Faber
- Falmec
- Foster
- Telma
- Reginox
- Plados
- Pyramis
- Blanco
- Bosh
- Siemens
- Intra
- General Electric
- Whirlpool
Dodatkowo do naszych mebli, oferujemy w sprzedaży sprzęt AGD, firm:

