Wizytówka firmy

SK BANK Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa

Kontakt:
targeo
ul. Wąska 18 05-200 Wołomin
tel.22 763 87 00fax.22 763 87 05
Opis firmy i działalności:

Historia SK banku sięga roku 1926, kiedy to inicjatywy księdza Jana Golędzinowskiego powołano do życia Kasę Rzemieślniczą spółdzielnię z o.o.. Była to pierwsza lokalna instytucja finansowa w Wołominie.

Przemiany w polityce i gospodarce pod koniec lat 80. zbiegły się z momentem, gdy w wołomińskim banku funkcję dyrektora, a później prezesa zarządu, objął Jan Bajno. Dziś SK bank jest największym bankiem spółdzielczym w Polsce skupiając się na obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, choć i duże firmy korzystają z jego usług. Nie zapomniano o klientach indywidualnych: im również SK bank proponuje kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

SK bank to bank etyczny, który specjalnie dba o klienta, do każdego podchodząc indywidualnie, dostosowując ofertę do jego potrzeb i możliwości. Stąd też dynamiczny rozwój: tylko w latach 2008–2011 liczba rachunków bieżących wzrosła blisko trzykrotnie, a rachunków terminowych o blisko 65 procent. Zwiększył się również zasięg działania SK banku: dziś dysponuje 41 placówkami w 25 miejscowościach na Mazowszu, Śląsku i w Zagłębiu.

SK bank proponuje najnowocześniejsze rozwiązania: Home banking, SMS banking, Interbank. Klienci mają bezprowizyjny dostęp do blisko 7 tys. bankomatów – w ramach sieci Euronet i sieci banków spółdzielczych. Od listopada 2012 r. jest również możliwość założenia atrakcyjnej lokaty przez Internet (eLokata24). W sierpniu 2013 r. SK bank jako pierwszy bank spółdzielczy w Polsce zaczął wydawać własne karty płatnicze MasterCard dla swoich klientów.

Taką dynamikę wzrostu i wysoką jakość usług dostrzegają najważniejsze organizacje biznesowe i konsumenckie: w maju 2012 r. SK bank jako pierwszy bank w Polsce otrzymał certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo. Natomiast w XX edycji organizowanego przez „Gazetę bankową” konkursu „Najlepszy bank” został nagrodzony jako bank spółdzielczy z najwyższą dynamiką rozwoju.

SK bank wspiera m.in. społeczny komitet pomocy polskim szkołom na Litwie, sponsoruje grającą w ekstraklasie drużynę siatkarek SK bank Legionovia Legionowo oraz odnoszący znaczące sukcesy zespół kolarski SK bank Team.

Produkty, usługi, marki:

  Dla osób indywidualnych:

  ROR konto osobiste

  Bankowość elektroniczna

  Lokaty

  Loteria Promocyjna

  Rachunki oszczędnościowe

  Rachunki terminowe walutowe

  Kredyty i pożyczki

  Karty

  Operacje dewizowe

  Ubezpieczenia

  Dla Firm:

  Rachunki bieżące

  Pakiety

  Bankowość Elektroniczna

  Lokaty

  Kredyty i pożyczki

  Karty

  Operacje dewizowe

  Ubezpieczenia

SK BANK Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa
SK BANK Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa
8493
 
budowadomowjednorodzinnych
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin