PRZEDSZKOLA - REMBERTÓW

W dzielnicy Rembertów istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. Język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Rembertowa. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znalezienie tego w swojej okolicy.
ul. Jerzego 38 04-424 Warszawa
tel.kom.501 760 013tel.22 781 29 03
Nasze przedszkole to kameralne, rodzinne miejsce z małymi grupami, co sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego dziecka. Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykwalifikowanych i troskliwych nauczycieli, którzy służą pomocą i opieką. Przedszkole usytuowane jest w Warszawskim Rembertowie na osiedlu domów jednorodzinnych.
ul. Paderewskiego 83 04-443 Warszawa
tel.kom.510 175 585
Za cel postawiliśmy sobie stworzenie miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, które będzie wspierać ich całościowy rozwój w ciepłej i radosnej atmosferze. Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola wszystkie dzieci.
ul. Kordiana 85
04-418 Warszawa
tel.kom.608 320 941

Przedszkole artystyczne Delfinek mieści się w Rembertowie. Naszym atutem jest dobra lokalizacja, kameralny budynek i własny, bezpieczny plac zabaw. Jesteśmy niepubliczną placówką oświatowo-wychowawczą wpisaną do rejestru.

ul. Kadrowa 5 04-421 Warszawa
tel.22 611 88 88
Misją naszego przedszkola jest placówka otwarta na potrzeby dzieci i rodziców, promująca zdrowie i zdrowy styl życia, zapewnianie dzieciom pełnej opieki i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju psychomotorycznego.
4054
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin