PRZEDSZKOLA - PRAGA POŁUDNIE

W dzielnicy Praga Południe istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Pragi Południe. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.

NASZE DZIECI Niepubliczne Przedszkole Całoroczne

ul. Ostrobramska 83 lok.6b04-175 Warszawa
tel.kom.608 489 014
targeo wizytówka
Jesteśmy kameralnym przedszkolem, w którym każde dziecko traktowane jest indywidualnie. Zapraszamy dzieci od 2 do 6 lat (zerówka). Cechuje nas miła, przyjazna i wesoła atmosfera, ciekawa, dostosowana do wieku i możliwości oferta edukacyjną, nastawiona na odkrywanie otaczającego świata oraz bezpieczna i estetycznie urządzoną przestrzeń. Zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 5 lat. W naszym przedszkolu zatrudniamy wykwalifikowanych i sympatycznych nauczycieli oraz realizujemy program zgodny z podstawą programową zatwierdzoną przez MEN. Zapraszamy do nas!

MAŁY KOPERNIK Polsko-Angielskie Przedszkole przy Barbakanie

ul. Mostowa 23/25 lok.200-260 Warszawa
tel.kom.695 555 777
targeo wizytówka
Nasze Przedszkole zostało stworzone z myślą o dzieciach i rodzicach, którzy cenią sobie najwyższą jakość edukacji. Zapraszamy wszystkie dzieci na wspaniałą zabawę z przygodą i edukacją. Przygody z jęz. angielskim na co dzień.

PRZEDSZKOLE MONTESSORI KONICZYNKA

ul. Fieldorfa 12 lok.503-984 Warszawa
tel.kom.732 960 990
targeo wizytówka
W naszym przedszkolu realizujemy program wychowania przedszkolnego pt. "Odkryjmy Montessori raz jeszcze". Wychowujemy dzieci w szacunku i godności, indywidualnie wprowadzamy proces edukacji i wychowania. Zapraszamy.

AVOCADO Międzykulturowy Żłobek Językowy

ul. Genewska 18A Warszawa
tel.kom.608 312 109

MAMAYA

ul. Tarnowiecka 48 Warszawa
tel.kom.605 593 697
5502  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin