Praga Południe Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

PRZEDSZKOLA - PRAGA POŁUDNIE

W dzielnicy Praga Południe istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Pragi Południe. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.
ul. Serocka 10 04-333 Warszawa
tel.kom.602 704 119
W naszym przedszkolu każdemu dziecku zapewniamy dużo przestrzeni do nauki oraz zabawy. U nas Państwa pociecha nie będzie czuła się osamotniona. Wspólna zabawa z innymi dziećmi pozwoli poznać smak przyjaźni.
ul. Gdecka 3 04-137 Warszawa
tel.kom.608 070 180
Nasze przedszkole kładzie duży nacisk na kontakt z rodzicem, dzięki Temu, ciepła i rodzinna atmosfera panuje nie tylko w domu. Rozbudzamy fantazję, odkrywamy zainteresowania i dajemy poznać świat od najlepszej strony!
AVOCADO Międzykulturowy Żłobek Językowy
ul. Genewska 18A Warszawa
tel.kom.608 312 109
MAMAYA
ul. Tarnowiecka 48 Warszawa
tel.kom.605 593 697
6888  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin