PRZEDSZKOLA - PRAGA POŁUDNIE

W dzielnicy Praga Południe istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Pragi Południe. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.

OGRÓDEK MARYSIEŃKI Ośrodek Edukacyjny Montessori Elżbiety Dominik

ul. Jaworzyńska 8 lok.100-634 Warszawa
tel.kom.664 760 584tel.22 825 33 28
targeo wizytówka
Kameralność przedszkola sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego dziecka. Przedszkole oferuje bogaty i urozmaicony program zajęć dydaktycznych, wśród których na szczególną uwagę zasługują aktywności twórcze. Przedszkole oferuje bogaty i urozmaicony program zajęć dydaktycznych, wśród których na szczególną uwagę zasługują aktywności twórcze i edukacyjne z programu Marii Montessori, zajęcia językowe - język angielski i język hiszpański, zajęcia matematyczne, czytelnicze i ortofoniczne. Proces edukacji trwa cały dzień. Zapraszamy do nas!

PRZEDSZKOLE MONTESSORI KONICZYNKA

ul. Fieldorfa 12 lok.503-984 Warszawa
tel.kom.732 960 990
targeo wizytówka
W naszym przedszkolu realizujemy program wychowania przedszkolnego pt. "Odkryjmy Montessori raz jeszcze". Wychowujemy dzieci w szacunku i godności, indywidualnie wprowadzamy proces edukacji i wychowania. Zapraszamy.

AVOCADO Międzykulturowy Żłobek Językowy

ul. Genewska 18A Warszawa
tel.kom.608 312 109

MAMAYA

ul. Tarnowiecka 48 Warszawa
tel.kom.605 593 697
6312  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin