LEKARZE, PRZYCHODNIE PRYWATNE - PRAGA POŁUDNIE

W dzielnicy Praga Południe działa wiele przychodni prywatnych i lekarzy zajmujących się różnego rodzaju chorobami. Lekarze alergolodzy, chirurdzy, dermatolodzy, diabetolodzy, endokrynolodzy, gastrolodzy, ginekolodzy, homeopaci, interniści,
kardiolodzy, laryngolodzy, lekarze rodzinni, logopedzi, neurolodzy, onkolodzy, ortopedzi, pediatrzy, psychiatrzy, psycholodzy,
rehabilitacja, reumatolodzy, seksuolodzy, urolodzy to tylko część lekarzy świadczących usługi na terenie Pragi Południe.
Przychodnia prywatna blisko Ciebie? Lekarz pierwszego kontaktu? Diagnostyka medyczna? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć
to czego szukasz w swojej okolicy.
 
ul. Wawelska 5
02-034 Warszawa
tel.22 592 93 05 do 10
Świadczymy kompleksowe usług leczniczo-rehabilitacje. Naszą specjalnością jest Klinika ortopedyczna oraz Centrum rehabilitacji. Od samego początku jesteśmy liderem w leczeniu urazów ortopedycznych. Dzięki doświadczonemu zespołowi jesteśmy w stanie pomóc zarówno sportowcom jak i osobom aktywnie uprawiającym sport. Nasi lekarze i rehabilitanci należą do grupy najlepszych w Polsce specjalistów. Oferujemy zabiegi z zakresu fizjoterapii, fizykoterapii, krioterapii, kinesiotapingu, leczenia łąkotki, naderwania wiązadła i urazów kolana oraz inne zabiegi lekarskie.
ul. Grzybowska 16/22 00-132 Warszawa
tel.22 620 80 35
Nasza lecznica zawsze była i jest miejscem, do którego stale zwracają się pacjenci po porady – czasem są to całe rodziny, a czasem nawet przedstawiciele kilku pokoleń. Nasza przychodnia mieści się w ścisłym centrum Śródmieścia.
EEG INSTYTUT
ul. Londyńska 2 Warszawa
tel.22 671 44 44
MEDICEUM Gabinet Ginekologiczny
ul. Koprzywiańska 2 Warszawa
tel.22 610 21 28
W RELACJI Ośodek Psychoterapii
ul. Paryska 10 Warszawa
tel.kom.725 475 569
7503
 
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin