STARTWydarzeniaAktualnościDodaj firmęKonkursy
Otwock

Mistrz Produkcji Wędlin:
2018-06-27 Otwock tel.kom. 297 641 301 kadry@pekpol.pl
ZADANIA: Zarządzanie podległym zespołem podczas zmiany produkcyjnej. Zarządzanie dokumentacją procesową. WYMAGANIA: Zarządzanie wydziałem produkcji przetwórczej minimum 3 lata na stanowisku mistrza lub kierownika produkcji. OFERUJEMY: Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kadry@pekpol.pl z dopiskiem Mistrz Produkcji Wędlin.
SZAWACZKI:
2015-12-05 Otwock tel.kom. 509 855 149 madamjoanna@gmail.com
Szwaczki zatrudnię ,produkcja eksportowa bez przerw sezonowych...dobra płaca
Jatne zatrudnimy osoby do sprzątania:
2013-04-22 Otwock tel.kom. 696 031 513 s_kamil2403@wp.pl
Zatrudnimy Panie i Panów do pracy w serwisie sprzątającym a na terenie miejscowości JATNE Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 16-20(stawka 550zł netto miesięcznie). Praca 6 dni tygodniowo od środy do poniedziałku 8 godzin dziennie Stawka 1300zł netto miesięcznie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem tel: 696 031 513 Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
Zatrudnię:
2012-12-21 Otwock tel.kom. 606 452 456 salazabawnemo@yahoo.pl
Pracowników sali zabaw dla dzieci, animatorów