ŻALUZJE, ROLETY, MARKIZY - OCHOTA

W dzielnicy Ochota działa szereg firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i montażem wysokiej jakości żaluzji, markiz i rolet z rozmaitych materiałów w konkurencyjnych cenach. Żaluzje drewniane, bambusowe, aluminiowe, rolety materiałowe, verticale, moskitiery, markizy balkonowe to tylko ułamek asortymentu, jaki oferują producenci i dystrybutorzy zlokalizowani na terenie Ochoty. Żaluzje pionowe? Rolety zewnętrzne? Markizy tarasowe? Nie musisz już szukać daleko.

MK STUDIO Dekoracja Okien

al. Jerozolimskie 185 st.3502-222 Warszawa
tel.22 331 59 15tel.kom.602 256 780
targeo wizytówka
Posiadamy dużą wiedzę na temat dekoracji okien oraz systemów osłonowych. Nasi wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji w naszych salonach ekspozycyjnych. Oferujemy Państwu żaluzje aluminiowe i drewniane, rolety rzymskie i liftowane, markizy, verticale, plisy, karnisze, firany i zasłony. W naszej ofercie posiadamy również szeroką paletę tkanin dekoracyjnych począwszy od materiałów transparentnych po całkowicie zaciemniające, gładkie i wzorzyste. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dbamy o wysoką jakość usług oraz terminowość zleceń.

ALIT 2 SERWIS

ul. Etiudy Rewolucyjnej 40 Klatka I od ulicy02-643 Warszawa
tel.kom.601 246 546
targeo wizytówka
Specjalizujemy się wykonywaniu najwyższej jakości verticali, żaluzji, rolet z podzespołów mechanicznych, elektrycznych oraz tworzyw sztucznych i materiałów naturalnych. Nasze produkty gwarantują bezawaryjność.
3952  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin