Ochota Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

ŻALUZJE, ROLETY, MARKIZY - OCHOTA

W dzielnicy Ochota działa szereg firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i montażem wysokiej jakości żaluzji, markiz i rolet z rozmaitych materiałów w konkurencyjnych cenach. Żaluzje drewniane, bambusowe, aluminiowe, rolety materiałowe, verticale, moskitiery, markizy balkonowe to tylko ułamek asortymentu, jaki oferują producenci i dystrybutorzy zlokalizowani na terenie Ochoty. Żaluzje pionowe? Rolety zewnętrzne? Markizy tarasowe? Nie musisz już szukać daleko.
al. Jerozolimskie 185 st.3502-222 Warszawa
tel.22 331 59 15tel.kom.602 256 780
Posiadamy dużą wiedzę na temat dekoracji okien oraz systemów osłonowych. Nasi wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji w naszych salonach ekspozycyjnych. Oferujemy Państwu żaluzje aluminiowe i drewniane, rolety rzymskie i liftowane, markizy, verticale, plisy, karnisze, firany i zasłony. W naszej ofercie posiadamy również szeroką paletę tkanin dekoracyjnych począwszy od materiałów transparentnych po całkowicie zaciemniające, gładkie i wzorzyste. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dbamy o wysoką jakość usług oraz terminowość zleceń.
 
ul. Bartycka 26 paw.29B
00-716 Warszawa
tel.kom.500 221 704

Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż oraz montaż wszelkiego rodzaju wewnętrznych, jak i zewnętrznych osłon okiennych takich jak rolety, plisy, żaluzje, maty bambusowe, moskitiery oraz karnisze.

ul. Gibalskiego Edwarda 19
01-190 Warszawa
tel.kom.500 226 345

Od wielu lat zajmujemy się kompleksową sprzedażą i profesjonalnym montażem osłon okiennych - żaluzji, rolet, markiz i innych. W naszej ofercie znajdują się produkty najlepszych marek i firm, które posiadają doskonałą renomę.

4368  
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin