PRZEDSZKOLA - OCHOTA

W dzielnicy Ochota istnieje szereg przedszkoli prywatnych i publicznych zapewniających podstawową edukacje językową, matematyczną, przyrodniczą, moralno-społeczną, artystyczną oraz zdrowotną. W przedszkolach jest bardzo duży wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. - język angielski, warsztaty muzyczne, warsztaty naukowe, zajęcia plastyczno-ceramiczne, warsztaty integracyjne, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy to tylko to tylko ułamek propozycji oferowanych przez przedszkola zlokalizowane na terenie Ochoty. Szukasz przedszkola przyjaznego dziecku? Chcesz zapewnić mu nie tylko fachową opiekę, ale także dobrą zabawę i możliwość rozwijania zainteresowań? Nasz Portal umożliwi Ci znaleźć to w swojej okolicy.

OGRÓDEK MARYSIEŃKI Ośrodek Edukacyjny Montessori Elżbiety Dominik

ul. Jaworzyńska 8 lok.100-634 Warszawa
tel.kom.664 760 584tel.22 825 33 28
targeo wizytówka
Kameralność przedszkola sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego dziecka. Przedszkole oferuje bogaty i urozmaicony program zajęć dydaktycznych, wśród których na szczególną uwagę zasługują aktywności twórcze. Przedszkole oferuje bogaty i urozmaicony program zajęć dydaktycznych, wśród których na szczególną uwagę zasługują aktywności twórcze i edukacyjne z programu Marii Montessori, zajęcia językowe - język angielski i język hiszpański, zajęcia matematyczne, czytelnicze i ortofoniczne. Proces edukacji trwa cały dzień. Zapraszamy do nas!

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK PROMYK pod Patronatem Św. Franciszka z Asyżu nr 108

ul. Hynka 4A 02-149 Warszawa
tel./fax.22 868 22 23
targeo wizytówka
Przedszkole działa już od 10 lat i jest przedszkolem katolickim. Rozwijało się dzięki współpracy z Parafią, dzięki czemu stało się jednym z najlepszych prywatnych przedszkoli w Warszawie, o bardzo bogatej i zróżnicowanej ofercie.
4009  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin