LEKARZE, PRZYCHODNIE PRYWATNE - OCHOTA

W dzielnicy Ochota działa wiele przychodni prywatnych i lekarzy zajmujących się różnego rodzaju chorobami. Lekarze alergolodzy, chirurdzy, dermatolodzy, diabetolodzy, endokrynolodzy, gastrolodzy, ginekolodzy, homeopaci, interniści,
kardiolodzy, laryngolodzy, lekarze rodzinni, logopedzi, neurolodzy, onkolodzy, ortopedzi, pediatrzy, psychiatrzy, psycholodzy,
rehabilitacja, reumatolodzy, seksuolodzy, urolodzy to tylko część lekarzy świadczących usługi na terenie Ochoty.
Przychodnia prywatna blisko Ciebie? Lekarz pierwszego kontaktu? Diagnostyka medyczna? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć
to czego szukasz w swojej okolicy.

CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ

ul. Wawelska 5 02-034 Warszawa
tel.22 592 93 05 do 10
targeo wizytówka
Świadczymy kompleksowe usług leczniczo-rehabilitacje. Naszą specjalnością jest Klinika ortopedyczna oraz Centrum rehabilitacji. Od samego początku jesteśmy liderem w leczeniu urazów ortopedycznych. Dzięki doświadczonemu zespołowi jesteśmy w stanie pomóc zarówno sportowcom jak i osobom aktywnie uprawiającym sport. Nasi lekarze i rehabilitanci należą do grupy najlepszych w Polsce specjalistów. Oferujemy zabiegi z zakresu fizjoterapii, fizykoterapii, krioterapii, kinesiotapingu, leczenia łąkotki, naderwania wiązadła i urazów kolana oraz inne zabiegi lekarskie.

Centrum Medyczne CMP Ochota

ul. Grójecka 132 02-390 Warszawa
tel.22 737 50 50tel.22 824 50 56
targeo wizytówka
Doświadczeniu naszych lekarzy zaufało dotychczas ponad 350 Klientów instytucjonalnych i wiele tysięcy Pacjentów indywidualnych. Współpracują z nami lekarze niemal każdej specjalności z najlepszych warszawskich szpitali i klinik, oferując naszym Pacjentom swój czas, uwagę, doświadczenie i chęć pomocy w każdej budzącej wątpliwości zdrowotnej sytuacji. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, dzięki któremu możliwe staje się szybkie i rzetelne postawienie diagnozy. Pracę lekarzy wspiera co dzień doskonale wykwalifikowany personel medyczny.

PRIMA Zespół Przychodni Specjalistycznych

ul. Nowogrodzka 84/86 02-018 Warszawa
tel.22 629 59 07tel.kom.600 385 617
targeo wizytówka
Jesteśmy polską firmą założoną w 1997 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi lekarskie. Od tego momentu nieprzerwanie świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie, codziennie zdobywając coraz więcej zadowolonych Pacjentów. Naszą misją jest dbanie o jak najlepszy stan zdrowia naszych Pacjentów i profesjonalna obsługa w oparciu o znakomity zespół lekarzy specjalistów i techników medycznych z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Naszym dodatkowym atutem jest lokalizacja w Centrum Warszawy - przy Pl. Zawiszy.

NZOZ ZIENIEWICZ MEDICAL

ul. Opaczewska 43 lok. 1802-201 Warszawa
tel.22 407 92 11
targeo wizytówka
Przychodnia posiada bogate i nowoczesne pomieszczenia z przeznaczeniem na zaplecze diagnostyczne, gabinety lekarskie, gabinet USG, punkt pobierania materiału do badań oraz zaplecze socjalne z poczekalnią dla pacjentów. Posiadamy personel medyczny o wysokich kwalifikacjach zawodowych. Współpracujemy z najlepszymi lekarzami.

PRYWATNA PRZYCHODNIA LEKARSKA Joanna Chojecka-Zych

ul. Białobrzeska 28 02-365 Warszawa
tel.22 822 51 04
targeo wizytówka
W przychodni przyjmują lekarze specjaliści z zakresu kardiologii, gastrologii, urologii, neurologii, chirurgi naczyniowej, ortopedii i edokrynologii. Prowadzimy badania USG dla dorosłych i dzieci. Przychodnia gwarantuje kompetentność i wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Praktykujący u nas lekarze cieszą się dużym doświadczeniem.

NZOZ Polskie Centrum Hipertermii Onkologicznej

ul. Wawelska 5 Warszawa
tel.22 350 77 35

OCHOTA MEDICAL CENTER

ul. Mochnackiego 10 Warszawa
tel.22 612 88 33
29885  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin