Mokotów Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

ŻALUZJE, ROLETY, MARKIZY - MOKOTÓW

W dzielnicy Mokotów działa szereg firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i montażem wysokiej jakości żaluzji, markiz
i rolet z rozmaitych materiałów w konkurencyjnych cenach. Żaluzje drewniane, bambusowe, aluminiowe, rolety materiałowe,
verticale, moskitiery, markizy balkonowe to tylko ułamek asortymentu, jaki oferują producenci i dystrybutorzy zlokalizowani
na terenie Mokotowa. Żaluzje pionowe? Rolety zewnętrzne? Markizy tarasowe? Nie musisz już szukać daleko.
al. K.E.N 54 02-797 Warszawa
tel.22 406 84 00
Krakżal to profesjonalizm i doświadczenie w aranżacji i dekoracji okien. Istniejemy od 27 lat i ciągle poszerzamy swój asortyment. Oferujemy Państwu całą gamę osłon oraz dekoracji okiennych: żaluzje, rolety materiałowe, plisy, wertikale, żaluzje panelowe, rolety rzymskie, moskitiery, karnisze, a także rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, markizy i bramy garażowe. Oferujemy doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania i fachowy montaż osłon okiennych. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, hotele, pensjonaty czy restauracje.
ul. Surowieckiego 8 02-785 Warszawa
tel.22 644 09 64tel.22 644 51 35
Jesteśmy firmą rodzinną z 20-letnim doświadczeniem w branży osłon przeciwsłonecznych. Zajmujemy się produkcją, montażem i naprawą różnych typów żaluzji, rolet, verticali, moskitier itp. Ponadto w naszej ofercie posiadamy plisy, rolety rzymskie, maty bambusowe, markizy, żaluzje fasadowe, rolety zewnętrzne, refleksole. Nasze wyroby wyróżnia dokładność i staranność wykonania, wysoka jakość stosowanych komponentów oraz dbałość o każdy szczegół tak, aby towar, który Państwo zakupicie spełniał wszelkie oczekiwania i służył przez wiele lat. Serdecznie zapraszamy!
ul. Geodetów 176 bud.F05-500 Piaseczno
tel.22 446 75 26tel.kom.600 954 922
Zajmujemy się profesjonalną obsługą Klientów w zakresie przesłon okiennych. Oferujemy bardzo duży wybór żaluzji i rolet okiennych. Posiadamy żaluzje aluminiowe, drewniane, bambusowe i plisowane a także wertikale, moskitiery, markizy oraz plisy. Współpracujemy z firmami Sunflex, Faber, Shadow-System, Warema i Dragon. Wszystkie, oferowane przez nas produkty są dostępne w atrakcyjnych wzorach, w każdym niemal kolorze i z możliwością różnych opcji sterowania. Sporządzamy projekty osłon do okien o nietypowych kształtach i rozmiarach i służymy doradztwem.
ul. Bartycka 26 paw.29B00-716 Warszawa
tel.kom.500 221 704
Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż oraz montaż wszelkiego rodzaju wewnętrznych, jak i zewnętrznych osłon okiennych takich jak rolety, plisy, żaluzje, maty bambusowe, moskitiery oraz karnisze.
ul. Etiudy Rewolucyjnej 40 Klatka I od ulicy02-643 Warszawa
tel.kom.601 246 546
Specjalizujemy się wykonywaniu najwyższej jakości verticali, żaluzji, rolet z podzespołów mechanicznych, elektrycznych oraz tworzyw sztucznych i materiałów naturalnych. Nasze produkty gwarantują bezawaryjność.
ul. Kłobucka 11
02-699 Warszawa
tel.kom.506 061 341

Zajmujemy się sprzedażą i montażem żaluzji i systemów osłonowych. Oferujemy rolety tekstylne wolnowiszące i w kasetach, żaluzje aluminiowe i drewniane, markizy oraz moskitiery. Zapraszamy Klientów z Mokotowa i okolic.

3969  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin