Mokotów Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

TŁUMACZE - MOKOTÓW

W dzielnicy Mokotów działa szereg firm zajmujących się profesjonalnym tłumaczeniem tekstów. Tłumaczenia pisemne i ustne,
tłumaczenia z języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, hebrajskiego, czeskiego, niemieckiego,
włoskiego, chińskiego, arabskiego, duńskiego, greckiego, tłumaczenia naukowe, ekonomiczne, informatyczne, prawnicze,
budowlane, turystyczne to tylko ułamek usług jakie oferują tłumacze zlokalizowani na terenie Mokotowa. Szukasz tłumacza?
Potrzebujesz tłumaczenia przysięgłe? Dzięki nam znajdziesz wszystko w swojej okolicy.
al. KEN 56 lok.4702-797 Warszawa
tel.kom.601 710 441
Tłumacz przysięgły od 1995 r. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako tłumacz wewnętrzny pracujący na rzecz wiodących instytucji finansowych i międzynarodowych kancelarii prawniczych. Specjalizuję się w zakresie tłumaczeń przysięgłych i zwykłych obejmujących wszelkie dziedziny prawa i finansów. Jestem niezależnym tłumaczem przysięgłym języka angielskiego, profesjonalistą realizującym zlecenia samodzielnie, co przekłada się na wyeliminowanie niepotrzebnego obiegu dokumentów, a tym samym zapewnienie niezmiennej jakości językowej.
al. K.E.N 11/159 02-722 Warszawa
tel.22 408 46 26tel.kom.609 602 592
Tłumaczymy na najwyższym poziomie. Dzięki wysokiej jakości usług mamy wielu stałych i zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w tłumaczeniach z języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, niderlandzkiego i innych. Zajmujemy się tłumaczeniami przysięgłymi, pisemnymi, ustnymi oraz ekspresowymi.
TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA ANGIELSKIEGO Edmund Boczkowski
ul. Bacha 22 Warszawa
tel.kom.501 734 743
7087  
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin