Mokotów Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

LABORATORIA - MOKOTÓW

W dzielnicy Mokotów istnieje szereg laboratoriów specjalistycznych wykonujących badania z zakresu analityki, hematologii, biochemii, koagulologii, enzymologii oraz endokrynologii. Analizy lekarskie, badania hormonalne, alergeny, testy oddechowe - metoda wykrywania bakterii Helicobacter pylori, markery nowotworowe, badania krwi, testy ciążowe to tylko część usług jakie oferują laboratoria zlokalizowane na terenie Mokotowa. Laboratorium w najbliższej okolicy? Badania morfologiczne? Analizy lekarskie? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.
 
ul. Lanciego 13
02-792 Warszawa
tel.22 649 06 49
tel.kom.600 983 646
Laboratorium oferuje badania z zakresu analityki, biochemii i hematologii. Wykonujemy podstawowe badania hormonalne, genetyczne i o ustalenie ojcostwa oraz testy na nietolerancję pokarmową. Wykonujemy test oddechowy (ureazowy) - nowa metoda wykrywania bakterii Helicobacter pylori. Materiał do badań - również w domu pacjenta.
ul. Obrzeżna 1 lok.U1202-691 Warszawa
tel.kom.885 571 100tel.22 280 99 00
Polskie Punkty Pobrań oferują Państwu najszerszą w Warszawie gamę badań analitycznych w jednej placówce. Pacjenci w Laboratorium obsługiwani są przez wykwalifikowany i miły personel medyczny. Oferujemy pobrania materiału również w domu pacjenta, warunki dojazdu i koszt jest omawiany indywidualnie w zależności od odległości.
7352  
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin