City Media Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

Wizytówka firmy: GWIAZDECZKI Prywatne Przedszkole i Żłobek

Kontakt: GWIAZDECZKI Prywatne Przedszkole i Żłobek
targeo
ul. Jerzego 38 04-424 Warszawa
tel.kom.501 760 013tel.22 781 29 03
Opis firmy i działalności:

Przedszkole i żłobek GWIAZDECZKI jest miejscem kameralnym, gdzie dzieci bawią się i uczą w domowej atmosferze. Mają czas zarówno na poznawanie, doświadczanie jak i odpoczynek i zabawę z innymi dziećmi. Nauczyciele czuwają nad rozwojem dziecka, obserwując je i odpowiadając na jego potrzeby.

Zapewniamy dzieciom edukację dostosowaną do potrzeb i możliwości indywidualnych. Dajemy dzieciom możliwość całościowego, harmonijnego rozwoju i wykorzystania ich naturalnego potencjału.

Chcemy też rozwijać samodzielność i wewnętrzną dyscyplinę. Stosujemy metody odpowiadające naturalnej dziecięcej potrzebie uczenia się poprzez doświadczanie, obserwację, powtarzanie, odkrywanie i interakcje z otoczeniem.

Przedszkole GWIAZDECZKI usytuowane jest w dzielnicy Warszawa Rembertów na osiedlu domów jednorodzinnych, w cichej, spokojnej okolicy. Stworzyliśmy kameralne, rodzinne miejsce z małymi grupami, co sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego dziecka. Dzięki temu możemy poświęcić Państwa pociechom odpowiednią ilość czasu i uwagi oraz stworzyć rodzinną atmosferę. Atmosferę domowego ogniska tworzymy też poprzez grupy mieszane wiekowo, gdziestarsze dzieci pomagają młodszym, a młodsze uczą się od starszych - tak jak w rodzinie. Przy czym oczekiwania dydaktyczno-wychowawcze dostosowane są do wieku dzieci.

Przedszkole dysponuje przytulnymi, nowocześnie umeblowanymi salami, w których dzieci mają zorganizowany czas. W sali zabaw nasi podopieczni mogą miło spędzić czas na różnorodnych zabawach korzystając z pomocy dydaktycznych, zabawek i gier edukacyjnych.

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykwalifikowanych i troskliwych nauczycieli, którzy służą pomocą i opieką wszystkim podopiecznym. Nauczyciele dzięki swojej kreatywności dużo wnoszą w rozwój każdego dziecka i dbają o jego rozwój . Prowadząc zajęcia dydaktyczne zapewniają przekazanie dzieciom wiedzy, która będzie im potrzebna na dalszych etapach edukacji.

Program edukacyjny i wychowawczy w przedszkolu GWIAZDECZKI został przygotowany, by umożliwić dzieciom rozwój i zapewnić przygotowanie ich do nauki w szkole podstawowej. Realizujemy programy zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej a także programy własne opracowane przez naszych nauczycieli dostosowane do specyfiki grupy dzieci.

Zapewniona możliwość kontynuacji nauki w prowadzonej przez nas od 10 lat Prywatnej Szkole Podstawowej i Gimnazjum AD ASTRA w Markach.

Produkty, usługi, marki:

    Zajęcia dodatkowe:

  • język angielski 5 razy w tygodniu, w tym 2 razy w formie zajęć ruchowo muzycznych
  • ceramika
  • rytmika
  • gimnastyka korekcyjna
  • zajęcia plastyczne
  • zabawy z elementami muzykoterapi
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 18.00

Powrót: Rembertów > przedszkola
| 2226
 
budowadomowjednorodzinnych
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin