Wizytówka firmy: BIURO RACHUNKOWE CORRECT

Kontakt: BIURO RACHUNKOWE CORRECT
targeo
ul. Ogrodowa 37 lok.50V piętro00-873 Warszawa
tel.kom.602 328 509
Opis firmy i działalności:

CORRECT – Nasze biuro rachunkowe oferuje Państwu kompleksowe usługi księgowe oraz w zakresie kadr, płac i ZUS. Wiemy, czego potrzebują firmy, dlatego naszą obsługę dopasowujemy indywidualnie do Państwa wymagań.

Dzięki nam mogą się Państwo skoncentrować na prowadzeniu własnej działalności, podczas gdy my będziemy dbali o jej stronę formalną.

W ramach umów zawieranych z klientami zapewniamy konsultacje merytoryczne, obsługę kontroli podatkowych i ZUS (na podstawie otrzymanych upoważnień) oraz realizację innych zleceń. Naszymi klientami są zarówno osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, spółki prawa handlowego oraz fundacje i stowarzyszenia z sektora ngo.

W naszej pracy wykorzystujemy oprogramowanie pakietu Symfonia, pozwalające nam na profesjonalne prowadzenie spraw powierzonych przez klientów. Nasi pracownicy legitymują się wieloletnim doświadczeniem zawodowym, posiadają uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, uzyskane przed uwolnieniem tego zawodu. Nieustannie dbamy o wysoką jakość naszych usług jednocześnie mając na uwadze stosowanie rozsądnych cen.

Naszą działalność operacyjną realizujemy w Warszawie, w dzielnicy Wola-Centrum. To tutaj czekają na Państwa nasi doświadczeni pracownicy.

Solidne i tanie biuro rachunkowe Warszawa – rachunkowość w najlepszym wydaniu! Zapraszamy do współpracy!

Produkty, usługi, marki:

    Oferujemy Państwu usługi w następujących obszarach:

  • pełna księgowość – księgi handlowe
  • księgowość uproszczona – podatkowa księga przychodów i rozchodów
  • ryczałt ewidencjonowany
  • kompleksowa obsługa w zakresie kadr i płac
  • doradztwo podatkowe
  • pomoc w rejestracji działalności gospodarczej i spółek (CEIDG, KRS)
  • wirtualne biuro w Warszawie
Powrót: Wola > biura rachunkowe
| 668
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin