Bielany Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

SALONY OPTYCZNE - BIELANY

W dzielnicy Bielany istnieje wiele salonów optycznych oferujących szeroką gamę oprawek i okularów w konkurencyjnych cenach. Okulary damskie i męskie, oprawki okularowe, szkła korekcyjne, soczewki kontaktowe i płyny do soczewek, akcesoria optyczne, okulary przeciwsłoneczne, korekcyjne, sportowe, badanie ostrości wzroku to tylko ułamek ofert salonów optycznych zlokalizowanych na terenie Bielan. Salon optyczny blisko Ciebie? Okulary dla dziecka? Optyk? Nie musisz już szukać daleko.
ul. Żeromskiego 33 Przychodnia Lekarska CePeLek01-882 Warszawa
tel.kom.604 078 930tel.22 423 59 49
Wieloletnie doświadczenie w branży optycznej gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę. W miłej atmosferze mogą Państwo wybrać najlepsze okulary dla siebie. Państwa okulary beda wyposażone w najlepsze na rynku światowym soczewki. Posiadamy wiele modeli opraw krajowych i zagranicznych. Oferujemy wszystkie rodzaje soczewek, oprawki oraz okulary. Współpracujemy z takimi producentami szkieł jak - Essilor, Hoya, Jzo. Nasze atuty - niskie ceny, realizacja recept, faktury VAT, 24-miesięczna gwarancja. Serdecznie zapraszamy do naszego zakładu optycznego.
ul. Kasprowicza 48 01-871 Warszawa
tel.22 864 73 99
Posiadamy 30-letnie doświadczenie w zawodzie optyka okularowego. Proponujemy okulary korekcyjne, do pracy przy monitorze, progresywne, dla dzieci, przeciwsłoneczne oraz soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne do soczewek kontaktowych. Zajmujemy się również naprawą okularów - ekspresowe terminy i badaniem i leczeniem wzroku.
 
ul. Brukowa 25
05-092 Łomianki
tel.22 313 25 00

Oferujemy ogromny wybór okularów przeciwsłonecznych i opraw optycznych, soczewki kontaktowe (również kolorowe), okulary do makijażu oraz całą gamę dodatków. Oferujemy oprawy od największych kreatorów mody, współpracujemy ze światowymi liderami w produkcji soczewek optycznych. Salon mieści się w Galerii Łomianki.

9150  
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin