GEODEZJA, KARTOGRAFIA - BIELANY

W dzielnicy Bielany działa szereg firm zajmujących się usługami geodezyjnymi i kartograficznymi. Geodezyjna obsługa inwestycji budownictwa, podziały i rozgraniczenia nieruchomości, pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne, wytyczenia
budynków, budowli i dróg, sporządzanie map do celów projektowych, sporządzanie map numerycznych, obmiary powierzchni
użytkowej lokali to tylko część usług jakie oferują firmy geodezyjne i kartograficzne zlokalizowane na terenie Bielan. Geodeta?
Kartograf ? Pomiary? Dzięki nam znajdziesz to czego szukasz w swojej okolicy.

USŁUGI GEODEZYJNE Mariusz Mateńka

ul. Magiera 30 m.3101-856 Warszawa
tel.kom.606 134 040tel./fax.22 639 79 55
targeo wizytówka
Geodeta uprawniony. Dokumentacje wykonujemy w opracowaniu klasycznym jak również cyfrowym. Zajmujemy się pracamie geodezyjno-prawnymi - analizą stanów prawnych nieruchomości, regulacjami geodezyjno-prawnymi nieruchomości, mapami do celów sądowych oraz wznowieniami i wyznaczeniami granic nieruchomości. Wykonujemy kompleksową obsługę inwestycji - uzgodnienia formalno-prawne, mapy do celów opiniodawczych i projektowych, uzgodnienia dokumentacji technicznej w ZUDP a także obsługę prac budowlano-montażowych i inwentaryzacje.

GEODETA UPRAWNIONY Marek Grabowski

ul. Marymoncka 155 m.2601-946 Warszawa
tel.kom.605 589 396
targeo wizytówka
Grabowski Geodezja to profesjonalne usługi geodezyjne na terenie Warszawy i okolic. W branży działamy już od 1992 roku i od tego czasu zajmujemy się kompleksową obsługą geodezyjną inwestycji w województwie mazowieckim.
3223  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin