City Media Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

Wizytówka firmy: BIEDRONECZKA Przedszkole Niepubliczne

Kontakt: BIEDRONECZKA Przedszkole Niepubliczne
targeo
ul. Paderewskiego 83 04-443 Warszawa
tel.kom.510 175 585
Opis firmy i działalności:

Przedszkole BIEDRONECZKA jest niepubliczną placówką oświatową dla dzieci w wieku 2,5 do 6 lat. Działamy od 2004 roku na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonej przez m. st. Warszawa pod nr 128/PN/04.

Dysponujemy dwoma lokalami przystosowanymi do potrzeb dzieci pod względem sanitarnym, przeciwpożarowym i bhp. Sale są słoneczne, przestronne, wyposażone w nowoczesne sprzęty i zabawki.

Przedszkole BIEDRONECZKA jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radosny rozwój i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę i edukację.

Nasze nowatorskie metody dydaktyczne pozwalają na wszechstronny rozwój dzieci, kształtowanie poczucia własnej wartości i kreatywności.

Nauczyciele dokładają wszelkich starań aby dzieci z radością stawiały pierwsze kroki w odkrywaniu otaczającego świata.

Dbamy o to, aby w przedszkolu dzieci przez zabawę uczyły się współdziałania w grupie i poznawały reguły życia społecznego. Aby w ciepłej, przyjaznej atmosferze odkrywały świat dźwięków, barw i smaków.

Nasza kadra to doskonale wykształceni, kreatywni nauczyciele i specjaliści, realizujący swoją misję w naszym przedszkolu.

Ciepły, radosny i przyjazny klimat przedszkola pomaga w łagodnej adaptacji i zapewnia wszystkim dzieciom miły pobyt w przedszkolu.

Powrót: Rembertów > przedszkola
| 1006
 
budowadomowjednorodzinnych
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin