USŁUGI ŚLUSARSKIE - BIAŁOŁĘKA

W dzielnicy Białołęka działa szereg firm oferujących kompleksowe usługi ślusarskie w konkurencyjnych cenach. Awaryjne otwieranie drzwi, mieszkań, samochodów, sejfów, kas pancernych, montaż zamków, naprawy powłamaniowe, montaż, serwis i wymiana zamków antywłamaniowych i zamków szyfrowych, wkładki patentowe, okucia antywłamaniowe, otwieranie uszkodzonych zamków to tylko ułamek usług, jakie oferują firmy ślusarskie zlokalizowane na terenie Białołęki. Ślusarz na telefon? Całodobowe pogotowie zamkowe? Problem z zamkiem w drzwiach? Nasz Portal pomoże Ci znaleźć to czego szukasz w swojej okolicy.

USŁUGI ŚLUSARSKIE Bernard Kostro

ul. Strużańska 145 Rembelszczynza05-126 Nieporęt
tel.kom.501 109 269
targeo wizytówka
Specjalizujemy się w usługach ślusarskich w szerokim zakresie. Oferujemy wysoką jakość usług. Wykonujemy bramy przesuwne i rozwierane, furtki, ogrodzenia a także bramy garażowe. Udzielamy gwarancji na produkt jak i na montaż! Realizujemy zlecenia wg wskazówek klienta oraz służymy pomocą i pomysłem w projektowaniu i doborze materiałów.

TECHMAG S.C. Spawalnictwo, Obróbka Mechaniczna Stali i Aluminium

ul. Szawelska 10 03-107 Warszawa
tel.kom.501 729 452
targeo wizytówka
Oferujemy kompleksowe usługi ślusarskie dla mieszkańców Białołęki oraz całej Warszawy i okolicznych miast. Nie zajmujemy się wymianą zamków. Świadczymy usługi w zakresie spawania stali, aluminium i walcowania rur i profili.
7273  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin