Białołęka Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

SALONY OPTYCZNE - BIAŁOŁĘKA

W dzielnicy Białołęka istnieje wiele salonów optycznych oferujących szeroką gamę oprawek i okularów w konkurencyjnych cenach. Okulary damskie i męskie, oprawki okularowe, szkła korekcyjne, soczewki kontaktowe i płyny do soczewek, akcesoria optyczne, okulary przeciwsłoneczne, korekcyjne, sportowe, badanie ostrości wzroku to tylko ułamek ofert salonów optycznych zlokalizowanych na terenie Białołęki. Salon optyczny blisko Ciebie? Okulary dla dziecka? Optyk? Nie musisz już szukać daleko.
 
ul. Modlińska 8
03-216 Warszawa
tel.22 811 93 69

Oferujemy ogromny wybór okularów przeciwsłonecznych i opraw optycznych, soczewki kontaktowe (również kolorowe), okulary do makijażu oraz całą gamę dodatków. Oferujemy oprawy od największych kreatorów mody, współpracujemy ze światowymi liderami w produkcji soczewek optycznych. Salon mieści się w Galerii Auchan Modlińska.

 
ul. Światowida 17
03-144 Warszawa
tel.22 812 83 14

Oferujemy ogromny wybór okularów przeciwsłonecznych i opraw optycznych, soczewki kontaktowe (również kolorowe), okulary do makijażu oraz całą gamę dodatków. Oferujemy oprawy od największych kreatorów mody, współpracujemy ze światowymi liderami w produkcji soczewek optycznych. Salon mieści się w Galerii Północna.

5744  
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin