Białołęka Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

OKNA, DRZWI - BIAŁOŁĘKA

W dzielnicy Białołęka działa szereg firm zajmujących się produkcją, sprzedażą oraz montażem wysokiej jakości okien i drzwi z rozmaitych materiałów w konkurencyjnych cenach. Planujesz wymianę okien na okna PCV lub okna drewniane? Potrzebne są Ci folie okienne? Chcesz założyć parapety wewnętrzne lub zewnętrzne? Zmieniasz drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, a może antywłamaniowe? To wszystko oferują producenci i dystrybutorzy zlokalizowani na terenie Białołęki. Nowe okna lub drzwi? Nie musisz już szukać daleko.
ul. Modlińska 95 03-186 Warszawa
tel.22 811 22 18
OKNOPLAST. Markowy producent okien i drzwi z PCV i ALU, lider na rynku stolarki budowlanej. Oferujemy energooszczędne okna, innowacyjne systemy np. HST, jesteśmy specjalistami w montażu trudnych konstrukcji ALU. Oferujemy również drzwi, rolety (w tym rolety zewnętrzne), bramy garażowe i wszelkiego typu dodatki do okien.
ul. Cieślewskich 25D 03-017 Warszawa
tel.kom.504 024 729
Firma BERLUX Centrum Okien i Drzwi funkcjonuje na rynku stolarki okiennej i drzwiowej już od 1995 roku. Od początku podstawą naszej działalności była dystrybucja i montaż okien z pcv lub drewna.
ul. Światowida 61 lok.103-144 Warszawa
tel.kom.605 887 746
Profesjonalnie i kompleksowo zajmujemy się sprzedażą i montażem okien oraz drzwi. Oferujemy Państwu okna firmy DRUTEX S.A. - największego producenta stolarki okienno-drzwiowej w Europie. Zapraszamy do nas.
ul. Aluzyjna 3A 03-149 Warszawa
tel.kom.511 934 116
Jesteśmy firmą posiadająca wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, montażu stolarki okiennej i drzwiowej, osłon okiennych oraz serwisie okien i drzwi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Serdecznie zapraszamy do nas.
3896  
baner
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin