STARTWydarzeniaAktualnościDodaj firmęKonkursy

Doradca Klienta - Leroy Merlin Polska:
2018-10-10 Białołęka acios@leroymerlin.pl
Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Doradcy Klienta w naszym sklepie na Białołęce.
Mobilny Doradca dsKredytów i Ubezpieczeń:
2017-08-23 Białołęka tel.kom. 577 669 566 biuro@extragwarant.pl
Obowiązki: pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymanie dotychczasowych, inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby Klienta, kompleksowa i bezbłędna obsługa wniosków. Wymagania niezbędne:wykształcenie min. średnie, niekaralność, komunikatywność. Zalety:elastyczne godziny pracy i pełna swoboda w działaniu. Prosimy o składanie CV drogą e-mail oraz dopisanie klauzuli o ochronie danych.
H&M Doradca Sprzedaży, Białołęka:
2017-05-11 Białołęka tel.kom. 693 500 554 praca@hm.com
W związku z planowanym otwarciem sklepu H&M w Galerii Północnej w Warszawie (w dzielnicy Białołęka) aktualnie poszukujemy Doradców Sprzedaży! Możemy Ci zaoferować: • Umowę o pracę na okres 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia), • System zmianowy, • Pełny lub niepełny etat. APLIKUJ TERAZ, ZACZNIJ PRACĘ W SWOIM STYLU!
kasier sprzedawca od zaraz:
2014-06-14 Białołęka tel.kom. 530 599 588 fatek.grzegorz@gmail.com
Zatrudnię- od zaraz osobę do pracy w sklepie na stanowisko kasjer- sprzedawca. Sklep mieści się na Białołęce- ulica Śiwatowda nie opodal pętli nowodwory . Początkowo umowa zlecenie, później umowa o pracę. Wymagane doświadczenie w handlu.
Sprzątanie mieszkania:
2014-02-25 Białołęka tel.kom. 602 115 520 slepowron@wp.eu
Praca dorywcza (co najmniej 1 raz w tygodniu). Możliwość dostosowania godzin pracy. Oczekiwana kultura osobista i rzetelność. Wynagrodzenie 8 PLN/h. Informacje zwrotna przez SMS lub email.
Sprzedawca obuwia:
2013-09-16 Białołęka tel.kom. 606 977 588 mkluk@parkingoperator.pl
Poszukuję sprzedawcy obuwia. Zapraszam do kontaktu osoby zarówno z długim doświadczeniem w innej branży jak i bez doświadczenia.
Zatrudnię osoby do sprzątania na blokach:
2013-04-25 Białołęka tel.kom. 600 814 466 clean-max.wyrobek@o2.pl
Zatrudnię osoby do sprzątania na blokach usytuowanych w dzielnicy Białołęka - Tarchomin. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem tel: 600-814-466.
Zatrudnię fryzjera !:
2012-11-07 Białołęka tel.kom. 501 757 850 oliwiana@op.pl
Poszukujemy zdolnych, doświadczonych fryzjerów do zgranego zespołu, który z każdym dniem rozwija swoje umiejętności. Wymagana jest baza klientów. Oferujemy pracę w nowoczesnym salonie na białołęce, bardzo dobre warunki pracy ( forma rozliczenia uzgadniana indywidualnie) Samodzielne stanowisko Proszę o kontakt pod nr.tel. 501757850