Bemowo Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

TŁUMACZE - BEMOWO

W dzielnicy Bemowo działa szereg firm zajmujących się profesjonalnym tłumaczeniem tekstów. Tłumaczenia pisemne i ustne, tłumaczenia z języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, hebrajskiego, czeskiego, niemieckiego,
włoskiego, chińskiego, arabskiego, duńskiego, greckiego, tłumaczenia naukowe, ekonomiczne, informatyczne, prawnicze,
budowlane, turystyczne to tylko ułamek usług jakie oferują tłumacze zlokalizowani na terenie Bemowa. Szukasz tłumacza? Tłumaczenia przysięgłe? Dzięki nam znajdziesz wszystko blisko siebie.
ul. Bartoszewicza 11/2 metro Nowy Świat00-337 Warszawa
tel.kom.577 990 577tel.kom.604 137 209
Oferujemy usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie. Nasze biuro to zespół profesjonalnych, odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy, dzięki temu jesteśmy w stanie fachowo wykonać każde zlecenie. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe. Zajmujemy się uwierzytelnianiem oraz korektą tłumaczeń zewnętrznych - Tłumaczenia to proces, który opanowaliśmy do perfekcji. Tłumaczymy od wielu lat! Rozwijamy się! Młodzi adepci wnoszą innowację, doświadczeni tłumacze bezcenne doświadczenie. Możesz nam zaufać!
ul. Lazurowa 185A lok.4901-476 Warszawa
tel.kom.608 731 068
Jestem tłumaczem przysięgłym języka włoskiego nieprzerwanie w zawodzie od 1994 roku. Posiadam rozległe doświadczenie w zakresie tłumaczeń przysięgłych i ustnych.
al. Reymonta 23 lok.22001-840 Warszawa
tel.kom.601 327 703
Jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego z trzydziestoletnim doświadczeniem w wykonywaniu tłumaczeń ustnych i pisemnych. Świadczę usługi w zakresie tłumaczenia zwykłego i przysięgłego. Tłumaczę ustnie i pisemnie.
4731  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin