POMOC DROGOWA - BEMOWO

W dzielnicy Bemowo istnieje szereg firm oferujących pełną obsługę pomocy drogowej w nagłych wypadkach. Holowanie pojazdu, awaryjna naprawa pojazdu, wyciąganie pojazdów z rowów, dowóz paliwa, transport uszkodzonego samochodu lawetą to tylko ułamek oferty firm zajmujących się pomocą drogową na terenie Bemowa. Auto-pomoc? Całodobowa pomoc drogowa? Nie musisz już szukać daleko.

HOL-GRAF Piotr Miszta

ul. Górczewska 01-109 Warszawa
tel.kom.602 234 683
targeo wizytówka
Udzielamy szybkiej i profesjonalnej pomocy drogowej w przypadku kolizji, wypadku drogowego, uszkodzeń pokradzieżowych lub awarii. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie holowania pojazdów - 24 godziny na dobę. Bogate doświadczenie i konkurencyjne ceny czynią z nas lidera w dziedzinie usług związanych z holowaniem. Stawiamy na zadowolenie naszych klientów dlatego robimy wszystko co w naszej mocy by mogli oni kontynuować podróż. Oferujemy również usługi z zakresu blacharstwa i lakiernictwa.

AUTO POMOC

ul. Maszynowa 14 02-392 Warszawa
tel.kom.514 663 528
targeo wizytówka
Oferujemy pomoc drogową na terenie Ochoty oraz całej Warszawy i okolic. Masz problem z samochodem? Śpieszysz się do pracy a samochód nie chce odpalić? Zadzwoń do Nas, a szybko przyjedziemy i pomożemy!
2061  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin