Bemowo Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy i okolicznych miast City Media

OKNA, DRZWI - BEMOWO

W dzielnicy Bemowo działa szereg firm zajmujących się produkcją, sprzedażą oraz montażem wysokiej jakości okien i drzwi z rozmaitych materiałów w konkurencyjnych cenach. Planujesz wymianę okien na okna PCV lub okna drewniane? Potrzebne są Ci folie okienne? Chcesz założyć parapety wewnętrzne lub zewnętrzne? Zmieniasz drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, a może antywłamaniowe? To wszystko oferują producenci i dystrybutorzy zlokalizowani na terenie Bemowa. Nowe okna lub drzwi? Nie musisz już szukać daleko.
ul. Morcinka 32a 01-496 Warszawa
tel.22 435 71 60tel.kom.602 596 196
Nasza aktualna oferta obejmuje praktycznie wszystkie podstawowe artykuły dotyczące stolarki i ślusarki otworowej a także elementy dekoracyjne do okien. Specjalizujemy się w sprzedaży aluminiowych i drewnianych drzwi oraz wszelkiego rodzaju okien. Wszyscy współpracujący z nami dostawcy zaliczają się do niezawodnych producentów w Polsce i w Europie. W naszej ofercie posiadamy również bogaty wybór bram garażowych oraz automatyki do ich otwierania, rolety antywłamaniowe, a także drewniane, granitowe i marmurowe parapety okienne. Zapraszamy do nas!
ul. Kolejowa 47 lok.U1901-210 Warszawa
tel.22 728 03 10
Przyjedziemy, doradzimy, zmierzymy - za darmo i wygodnie! Uczciwie i profesjonalnie przedstawimy Ci ofertę tylko dobrych drzwi i okien. Obsłużymy Cię kompleksowo od pierwszej wizyty aż po profesjonalny montaż!
 
ul. Sołtana 1B
01-494 Warszawa
tel.kom.600 244 188
Oferujemy Państwu najwyższej jakości okna PCV na bazie profili VEKA, GEALAN i ALUPLAST, a także konstrukcje aluminiowe, drzwi zewnętrzne i materiały dekoracyjne do okien wiodących polskich producentów.
6411  
CITY MEDIA - wszystkie prawa zastzeżone - polityka prywatności
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin