Otwock Portal Informacyjny Otwocka City Media

Wizytówka firmy: ARCHITEKCI Ewa i Daniel Sarna

Kontakt: ARCHITEKCI Ewa i Daniel Sarna
targeo
ul. Żegańska 24C/9A 04-713 Warszawa
tel.kom.602 432 328tel.kom.602 325 388
Opis firmy i działalności:

Projektujemy budynki i wnętrza, wykonujemy wizualizacje. Specjalizujemy się w projektowaniu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, "bliźniaczych", szeregowych a także wielorodzinnych jak również małych obiektów handlowych i biurowych a także innych użyteczności publicznej. Projektujemy plany zagospodarowania do decyzji o warunkach zabudowy.

Wykonujemy projekty wnętrz mieszkań oraz użyteczności publicznej (kawiarnie, restauracje, biura, zakłady fryzjersko - kosmetyczne, fitness-kluby itp.), udzielamy porad i konsultacji z zakresu aranżacji i dekoracji wnętrz.

Występujemy jako pełnomocnicy podczas przeprowadzania formalności urzędowych (decyzja o warunkach zabudowy, pozwolenie na budowę, legalizacje budowlane, zmiany sposobu użytkowania).

Projektujemy wszystkie branże budowlane i wykończeniowe, dokonujemy uzgodnień, prowadzimy nadzory autorskie, współpracujemy z firmami wykonawczymi.

Odpowiadamy na każde zapytanie ofertowe, każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie.

Mamy doświadczenie w pracy projektowej od roku 1990, przez lata naszej pracy zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy dziesiątki obiektów architektury mieszkalnej, użyteczności publicznej oraz wnętrz. Posiadamy gruntowne wykształcenie architektoniczne i budowlane (łącznie z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń) oraz doświadczenie w realizacji procesu budowlanego - zarówno na budowie, jak i w kontaktach z instytucjami administracji państwowej.

Na stałe współpracujemy z doświadczonymi projektantami konstrukcji budowlanych oraz branż instalacyjnych, a także z rzeczoznawcami d/s zabezpieczeń przeciwpożarowych, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zagadnień sanitarnych.

Nasza współpraca z klientem nie kończy się na wykonaniu projektu.

Zapewniamy nadzór autorski i realizację naszych projektów. Współpracujemy z wykonawcami gotowymi podjąć się nawet bardzo trudnych zadań oraz z producentami wszystkich branż budowlanych i wykończeniowych.

Produkty, usługi, marki:

Oferta:

  • projekty budowlane architektoniczne i wielobranżowe (domy mieszkalne, użyteczność publiczna)
  • projekty wnętrz (mieszkania, apartamenty, biura i inne użyteczności publicznej)
  • nadzory autorskie
  • procedury administracyjne (decyzja o warunkach zabudowy, pozwolenie na budowę, legalizacje budowlane, zmiany sposobu użytkowania)
  • inwentaryzacje budowlane
  • adaptacje projektów typowych
  • plany zagospodarowania do decyzji o warunkach zabudowy
 
budowadomowjednorodzinnych
baner
baner
WydarzeniaDodaj firmeKontaktOferty pracyRegulamin